fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Apple dáva pomaly zbohom displejom od Samsungu. Nahradili ich tie od LG

Máte tip? napíšte nám mailom

Je známe, že spoločnosť Apple používa pre svoje iPhony OLED displeje od spoločnosti Samsung. Minulý rok sa objavili špekulácie, že by jabĺčkový výrobca svojho dodávateľa zmenil. Teraz im už v ceste spolupráce s LG prakticky nič nestojí.

Podľa informácii z webu The Investor je spoločnosť Apple už len krok od podpísania zmluvy. Svoju prvú dodávku nových displejov by mohlo LG vyexpedovať do spoločnosti v druhej polovici roku 2018. Na základe týchto “indícii” má LG vyrobiť len niečo okolo 15-16 miliónov kusov a to iba pre plus verziu iPhonu X. Apple teda stále verí Samsungu a v konečnom dôsledku len experimentuje, ako sa nové kúsky od LG zabehnú a či budú menej poruchové.

iphone_displejodlg_clanok_apple

S podobnou predpoveďou prišiel v minulosti aj analytik Ming-Chi Kuo, takže pravdepodobnosť zmeny je vcelku vysoká. My sa necháme prekvapiť ako veľmi kvalita klesne, príp. stúpne, ak k tomuto kroku dôjde.

Zdroj: phonearena.comapple.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií