fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pri astrálnom cestovaní sa vám oddelí duša od tela – Ako to urobiť bezpečne

Astrálne cestovanie je pre niekoho len výplodom fantázie, zatiaľ čo iní s ním majú reálne skúsenosti, uvádza portál Akozaspať.sk. Pozrite sa, ako sa dá oddeliť fyzické telo od  duše.

Máte tip? napíšte nám mailom

V tomto prípade, ide o oddelenie fyzického tela od duše a tento jav sa deje v priebehu spánku. Naša duša a fyzické telo je spojená striebornou niťou, ktorú je možné  predĺžiť donekonečna, čo je dôvod, prečo je možné cestovať skoro všade. Ak sa chcete naučiť astrálne cestovať, potom využite nasledujúci postup, ktorý začína tým, že vaša duša opustí telo cez temeno hlavy. Následne môžete prísť aj o vedomie. Potom spozorujete, ako sa vaša duša vznáša nad vašim telom a potom následne môžete cestovať. Tento istý postup sa môže opakovať aj pri samotnom návrate duše do tela.

Konečným stavom cesty je následné prebudenie. Nanešťastie toto cestovanie nie je možné dokázať nejakými presne jasnými pokusmi. Ak túžite skúsiť astrálne cestovanie, je potrebné začať s kvalitným tréningom, ktorého postup je nasledovný. Je vhodné, aj pred týmto cestovaním nemáte ťažký žalúdok a samotný tréning začnete tým, že začnete zhlboka dýchať, pričom je potrebné mať oči zatvorené.

Návod pre astrálne cestovanie – Viete ako na to?

Oblečený by ste mali byť v niečom jednoduchom, čo nie je vyrobené z ťažkých materiálov. Následne je potrebné myslieť na to, že vaše svaly sa postupne uvoľňujú a následne máte možnosť vycestovať kam chcete. Dbajte na to, aby vaša pozornosť smerovala hlavne na čelo a temeno hlavy. Rozdiel príde vtedy, keď pocítite, že sa prepadáte alebo, že sa vznášate. Keď už budete vnímať, že duša opustila vaše telo,  môžete uvidieť, ako sa vznášate sami nad sebou. Je však možné, že sa výsledky dostavia až po niekoľkých mesiacoch tréningu.

Prečítajte si tiež:
7 tipov, ako si zábavne a efektívne skrátiť cestu vlakom

Rovnako ako pri cestovaní vlakom, autobusom či lietadlom, aj tu hrozia mnohé riziká. Napríklad sa strieborná niť môže oddeliť, takže sa vaša duša už nikdy nemusí vrátiť do fyzického tela. Preto je potrebné myslieť na to, že skúšanie astrálneho cestovania môže byť najefektívnejšie len vtedy, ak sa nachádzate v absolútnom pokoji.

Video: Astrálne cestovanie – popis, návod

https://www.youtube.com/watch?v=WKiaV4zeWVw

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj akozaspat
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií