fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Brazília je krajinou krásy. Pozri si týchto 10 sexy Brazílčaniek, ktoré dobili svet

Máte tip? napíšte nám mailom

Brazília je domovom pre niektoré z najkrajších ľudí na svete. Krajina si drží medzinárodnú povesť pre jej sex-appeal a vysoký štandard krásy. Od športovcov, modelov cez herečky. Brazílske ženy dominujú v rôznych kategóriach na celom svete, a v neposlednom rade aj v kráse. 

Toto je TOP 10 SEXY BRAZÍLSKYCH ŽIEN ROKU 2016

10. KÉFERA BUCHMANN

13592239_1418484254835152_3133941485565427672_n

Je veľmi populárna vďaka svojmu youtube kanálu 5inco Minutos, ktorý sa môže pochváliť viac ako 8 miliónov odberateľov. Je tiež herečka a spisovateľka. Kéfera bola menovaná jedným z najsľubnejších mladých žien v Brazílii podľa časopisu Forbes.

9. CINTIA DICKER

Cintia-Dicker-brazilian-1024x640

Dicker mala veľký úspech v tlači. Spolupracovala so spoločnosťami ako sú Gucci, Saint Laurent, Dolce & Gabbana, Elle, Marie Claire a Teen Vogue. Zaujala hlavne kvôli mladistvému vzhľadu. Navyše úzko spolupracuje s detskými charitami.

8. DANIELA FREITAS

daniela-freitas-brazilian

Freitas pochádza zo Sao Paula. Urobila si veľké meno hlavne vďaka obálkam časopisov pre rôzne medzinárodné edície Elle a Harper’s Bazaar. Tiež sa objavila v reklamných kampaniach pre značky, ako napríklad Custo Barcelona a Report Foortwear.

Prečítajte si tiež:
Otvorená spoveď slovenskej sugarbabe Veroniky: Uprednostňujem finančnú hotovosť a dovolenky!

7. RAQUEL ZIMMERMAN

raquel-zimmermann-elle-brazil-august-2011

Raquel bola objavená v 14 rokoch, a spolupracovala s legendárnym Stevenom Mieselom, kde sa prvýkrát objavila na titulke magazínu. Nájsť ste ju mohli aj v desiatkach kampaní, napríklad pre MAC Cosmetics, Christian Dior a Prada.

Článok pokračuje na ďalšej strane

6. JULIANA MARTINS

juliana-martins-brazilian-768x576

Juliana Martins najprv súťažila v populárnom Look Elite Model. Bola označovaná ako budúca Cindy Crawford, hoci mala iba 13 rokov. Objavila sa aj v Sports Illustrated a Marie Claire.

5. ANA BEATRIZ BARROS

Ana_Beatriz_Barros_@_São_Paulo_Fashion_Week_em_Janeiro_e_Fevereiro_de_2011_01

Barros je najviac známa pre svoje pravidelné vystúpenie v plavkách vo vydaní Sports Illustrated. Okrem tejto práce zdobila kampane pre Victoria Secret, Chanel kozmetiku a Guess.

4. ALESSANDRA AMBROSIO

Alessandra_Ambrosio

Alessandra Ambrosio prvýkrát zaujala ako Victoria Secret Angel. Tiež sa často objavuje na zozname najkrajších ľudí sveta.

Článok pokračuje na ďalšej strane

3. CAMILA ALVES

Camila_Alves_2011_(cropped)

Hoci urobila významný ohlas ako modelka, je viac známa ako nádherná polovička Matthewa McConaugheyho. Dohromady majú tri deti a zosobášili sa v roku 2012.

2. ADRIANA LIMA

Adriana-Lima_Chgo_2010-12-10_photoby-Bielawski (1)

Adriana Lima je jedna z najznámejších Victoria’s Secret Angels všetkých čias. Pracovala ako tvár Maybelline. V súčasnej dobe je hovorkyňou Desigual.

Prečítajte si tiež:
Muži potrebujete prezuť pneumatiky? U takejto blondínky by ste sa nechali prezúvať každý deň

1. GISELE BÜNDCHEN

3208353904_56ebbbc716_b

Gisele je slávna supermodelka, ktorá sa vyšvihla v roku 1990. Avšak, jej sláva pokračuje až do dnešného dňa. Často sa objavuje na obálkach časopisov a vystúpeniach v reklamných kampaniach veľkých značiek, ako H&M. Je najlepšie platenou modelkou na svete a má dve deti s Tomom Bradym.

zdroj: the10bestreview.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií