fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Britney Spears je už len svojím vlastným tieňom. Pozrite si jej bizarný tanec

Niekdajšia popová princezná Britney Spears si zatancovala na pieseň svojho bývalého priateľa Justina Timberlakea.

Máte tip? napíšte nám mailom

Verili by ste, že je to už takmer 20 rokov od rozchodu jedného z najmilovanejších párov hudobného showbiznisu? Britney Spears (38) bola vtedy oslňujúcou speváckou hviezdou, Justin Timberlake (39) pôsobil v chlapčenskej kapele NSYNC. Pár sa dal dokopy v roku 1999, po troch rokoch randenia sa však rozišli. Dôvodom mala byť nevera Britney Spears. Britney údajne Justina podviedla s choreografom Wadom Robsom.

Zdá sa, že po dvadsiatich rokoch medzi bývalými zaľúbencami neostala žiadna krivda. Britney na svojom Instagrame zverejnila video, na ktorom tancuje na Justinovu pieseň Filthy z roku 2018. V komentári napísala:

„Ja viem, že sme mali pred 20 rokmi jeden z najväčších rozchodov. Ale, haló, ten muž je génius! Úžasná pieseň JT.“

Justin Timberlake randil po rozchode s Britney s celou plejádou krások. V jeho náručí sa vystriedali Jenna Dewan, Alyssa Milano či Cameron Diaz. Justin si napokon zobral za manželku herečku Jessicu Biel, s ktorou má syna Silasa. Sú spolu už 8 rokov.

Ukrytá pred koronavírusom

Britney Spears sa momentálne nachádza vo svojej vile v Thousand Oaks. S fanúšikmi intenzívne komunikuje pomocou sociálnych sietí. Zverejňuje najmä svoje fotografie a pocity z nútenej karantény. Jej príspevky často vzbudzujú obavy o mentálne zdravie bývalej hviezdy, veď posúďte sami.

Prečítajte si tiež:
89-ročný miliardár Bernie Ecclestone čaká svoje štvrté dieťa

https://www.instagram.com/p/B_BFalSg_5c/

Psychické problémy

Instagram Britney Spears je plný fotografií a videí, pri ktorých sa fanúšikovia musia pýtať, či je ich idol v poriadku. A tieto otázky sú na mieste, Britney totiž v minulosti prechádzala zložitým obdobím. V roku 2008 zažila psychické zrútenie, jej poručníkom sa stal jej otec Jamie Spears. Jamie stále rozhoduje o všetkých pracovných a finančných záležitostiach svojej dcéry. Britney Spears má dvoch synov, Jaydena (13) a Seana (14), ich otcom je jej bývalý manžel Kevin Federline. Britney Spears momentálne chodí s trénerom Samom Asghari, ktorý je od nej o 10 rokov mladší. Speváčka vydala svoj posledný hudobný album v roku 2016, momentálne podľa slov jej syna úplne rezignovala na hudbu. Je otázne, či sa ešte vôbec niekedy vráti na pódiá.

Britney Spears bojuje na Instagrame za to, aby ľudia ostali počas šírenia COVID-19 doma. Zverejnila aj tento vtipný obrázok, ktorý parafrázuje jej známy hit Baby One More Time.

Britney Spears honors healthcare workers with Baby One
Zdroj: Instagram/britneyspears

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií