fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chceš, aby tvoje pery vyzerali profesionálne? Postupuj podľa týchto 6-tich krokov

Máte tip? napíšte nám mailom

Každodenné líčenie patrí bezpochyby k bežným činnostiam každej jednej z nás. Najprv si umyjeme tvár, nanesieme krém, potom make-up, zafiksujeme to púdrom a ozdobíme sa špirálou a rúžom. Na prvý pohľad nič komplikované a ťažké. Avšak, realita niekedy býva iná.

Dnes sa pozrieme bližšie na to, ako si naniesť, čo najlepšie rúž. Práve rúž dodá našim perám šmrnc a potrebnú dávku príťažlivosti. Prezradíme vám, ako si svoj rúž máte naniesť tak, aby vyzeral, čo najlepšie, najdokonalejšie. Celé kúzlo sa skrýva za týmito šiestimi krokmi.

1. krok – Naneste si balzam
Nie je nič horšie, ako vidieť ženu s popraskanými perami, preto pamätajte, že základom je mať hydratované  pery, ktoré budú skvelým podkladom pre akúkoľvek farbu rúžu.

2. krok – Nezabudnite na kontúrovaciu ceruzku
Efekt krásny pier dokážete vykúzliť aj vďaka kontúrovacej ceruzke. Jej nanášanie môže byť o čosi ťažšie, ale pri častejšom používaní sa to určite zlepší. Vďaka tejto malej, ale efektívnej vychytávke docielite, že sa váš rúž nebude rozpíjať, ale bude pekne lemovať kontúry pier. Odporúča sa kontúrovaciu ceruzku nanášať po okrajoch pier alebo priamo na celé pery, ktoré následne prekryjete rúžom.

Prečítajte si tiež:
Zbavte sa negatívnej energie: Tieto triky vám zaistia šťastie a pohodu!

3. krok – Štetec na pery môžu využiť detailistky
Tie, ktoré chcú docieliť ten najlepší efekt, by mali siahnuť po štetci na pery, ktorým rúž budú nanášať. Osobne som to nikdy neskúšala a zatiaľ si vystačím iba s rúžom, ale prečo nie?

lip

4. krok – Zafixujte si pery leskom
Potrebný objem a nádherný lesk dodá perám lesk na pery. Ten môže byť priesvitný, s trblietkami alebo vo farbe ruža, alternatív je veľa, treba si len vybrať ten svoj.

5. krok – Na zjednotenie pokožky okolo pier vyskúšajte korektor
Ak sa vám zdá, že váš rúž nejako vybočuje z línie pier a kontúry nie sú dokonalé, tak vyskúšajte naniesť korektor. Ten zjednotí pokožku okolo pier, vďaka čomu budú kontúry vašich pier dokonalé a bez chyby.

6. krok – Dodajte šmrnc svojím perám vďaka rozjasňovaču
Záverečný krok bude patriť rozjasňovaču, ktorý naneste do hornej časti pier. Vďaka nemu upútate ešte viac na svoje pery a každý vám ich bude závidieť.

Prečítajte si tiež:
Jason Momoa nie je jediný: Toto je 21 mužov, ktorým dlhé vlasy pristanú viac ako ženám

Ak budete postupovať správne, aj vám sa podarí vykúzliť profesionálny look pier, vďaka ktorému budete zaručene neodolateľná.

Foto: pakifashion.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií