Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cibulková a Navara dostanú aj druhú dávku vakcíny

Bývalá tenistka Dominika Cibulková a rovnako aj jej muž dostanú aj druhú vakcínu.

Dominika Cibulková aj jej manžel Michal Navara dostanú druhú dávku vakcinácie proti COVID-19, pre denníkN to potvrdil minister zdravotníctva. Minister zdravotníctva Marek Krajčí informuje, že ak by nedostali druhú dávku, išlo by o znehodnotenie tej prvej.

Po tom, čo sa Dominika Cibulková spolu s manželom dali vraj nevedomky prednostne zaočkovať proti koronavírusu, ju Ministerstvo zdravotníctva pozvalo robiť dobrovoľníčku do nemocnice.

Cibulková v utorok zverejnila správu, že túto ponuku prijala a skontaktovala sa už aj s Ministerstvom zdravotníctva. Zatiaľ nie je známe čo, kde a ako dlho bude v rámci nemocnice robiť. Faktom však je, že by mala byť v prvej línii a teda na oddelení, kde sú pozitívni pacienti s koronavírusom.

,,Chcem sa touto cestou ešte raz ospravedlniť za to, že sme spolu s manželom boli neoprávnene zaočkovaní vakcínou proti Covidu. Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta a nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc. Chcem využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva, aby som ako dobrovoľníčka pomohla v prvej línii a v tejto veci som už MZ kontaktovala,“ ospravedlňovala sa Cibulková.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií