fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Selena Gomez tvrdí, že Justin Bieber ju psychicky zneužil

Jeho toxický vzťah s detskou hudbou hlboko poznačil speváčku, ktorá túto kapitolu svojho života uzavrel piesňou „Lose You to Love Me“.

Máte tip? napíšte nám mailom

Selena Gomez otvorene diskutovala o svojom vzťahu s Justinom Bieberom a o spôsobe, akým skončila ich vzťah, pričom sa domnieva, že bola „zneužitá”. Justin a Selena však voči svojej bývalej „nenávisti“ si chceli vybaviť účty iba cez hudbu. Potrebovala som písať svoje myšlienky, boli len čierne a biele.

To je to, čo urobila v piesni „Lose You to Love Me“, v ktorej spieva: „Potrebovala som ťa stratiť, aby si ma našla,“ aby som otočila stránku a posunula sa vpred. „Zažila som niečo úžasné a nikdy nemôžem poprieť, že to bolo. (…) Nemám dojem nedostatku rešpektu, myslím si však, že som sa stala obeťou určitého zneužitia. Musela som nájsť spôsob, ako pochopiť tento vzťah ako dospelá, porozumieť rozhodnutiam, ktoré som urobila,” povedala pre NPR po potvrdení, že o Justinovi Bieberovi hovorila vo svojej skladbe, vydanej v októbri 2019.

Justin Bieber ju údajne citovo zneužíval

Novinári sa spýtali aj na vzťah, ktorý prežívala so známym spevákom. Odpovedala, že k nemu nie je neúctivá po tom všetkom, čo spolu prežili, no priznala, že bola obetou istého zneužívania. Podrobnosti síce neprezradila, no nie je žiadnym prekvapením, že speváčka znášala rozchod s Justinom Bieberom veľmi ťažko. Ešte počas vzťahu priznala depresie a návaly úzkosti, čo nakoniec vyvrcholilo aj pobytom v liečebnom centre.

Prečítajte si tiež:
Úchylný obchod! Za TIETO intímne kúsky zarábajú ženy na internete stovky eur!

Justin Bieber a Selena Gomez

Vzťah medzi týmito dvoma hviezdami bol definitívne ukončený v marci 2018. Hailey Baldwin a Justin Bieber boli spolu krátko od decembra 2015 do januára 2016, potom sa rozišli a v máji 2018 sú opäť spolu a stihli sa už aj dvakrát zosobášiť. Prvýkrát v novembri 2018 potvrdili, že sú manželia.

Hovorí sa, že Justin, keď nebol so Selenou, vždy bol s Hailey. Selena Gomez podstúpila transplantáciu obličky v boji proti ochoreniu lupus.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií