fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čierny humor, nadávky, nervy a agresia. Aj takto sa dá opísať známy streamer

Máte tip? napíšte nám mailom

Resttpowered / Restt / Kotva – Je Slovenský streamer, youtuber, bavič, ktorý je asi jeden z najsledovanejších Slovákov na twitchi. Streamy sú veľmi zaujímavé, a ak patríte k ľuďom obľubujúcim aj čierny humor, nadávky, nervy a agresiu, tak to ste tu správne.

Ale aby som vám to ujasnil, je to normálny človek, ktorý streamuje zo zábavy, a keďže už má nejakú tu sledovanosť (takmer 42.000 followerov) tak samozrejme nebude skákať ako niekto píska len preto, že povedal pri nejakej hre, viac nadávok než by zvládol z úst vypustiť samotný Chuck Norris. Práve tieto jeho záchvaty sú aj ťahákom jeho streamov.

Nie raz sa stalo, že boxoval vzduch s toľkého hnevu počas hrania, alebo ešte lepšie, takmer rozbil lampu, alebo sa hodil o posteľ. Taktiež má v obľube rozprávať smiešne príhody, ktoré fakt stoja za to.

Streamer vo videu opisuje Sagan -Nehodu

Ak teda máte v obľube aj iné formy humoru a najmä ten čierny, tak určite navštívte jeho stream. http://www.twitch.tv/resttpowered (streamuje väčšinou večer a ide až do rána, niekedy ide aj 24/7, občas ráno zapne Heartsone alebo inú hru pre rannú kávu).

Prečítajte si tiež:
Prvý elektrický Ford Mustang čoskoro na svete

streamer

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií