Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TIETO zábery vás nenechajú chladnými. Viete, čo sa deje pred vilou Karla Gotta?

Zábery, ktoré sa podarilo odfotografovať, sú len dôkazom toho, že spevák bol medzi ľuďmi mimoriadne obľúbený. Pozrite sa, prečo. 

Pokračovanie pod reklamou

Od smrti obľúbeného československého speváka Karla Gotta uplynulo už niekoľko dní. Za ten čas sa priestor pred spevákovou vilou Nad Bertramkou zmenil na pietne miesto. Stretávajú sa tu mnohí fanúšikovia, ktorí pred vilu nanosili desiatky spomienkových predmetov, stovky kvetov a tisícky kahancov so sviečkami. 

Zábery úcty a vďaky

Karel Gott prežíval starobu spolu so svojou manželkou Ivanou a dvomi dcérami. Ich domovom sa stala vila v Prahe na ulici Nad Betramkou. Od kedy sa však na verejnosť dostala informácia o tom, že známy spevák Karel Gott podľahol rakovine, pred jeho vilou sa začali schádzať prví fanúšikovia.

Každým ďalším dňom pribúdali aj sviečky a spomienkové predmety. Na miesto, kde žil Karel Gott, prichádzali ľudia zo všetkých kútov Českej republiky. Je tu zapálených približne 33-tisíc sviečok. Dnes, len niekoľko hodín pred pohrebom, sa pred vilou ešte stále hemžia ľudia. Pozrite sa na dojímavé zábery pred jeho vilou. 

https://www.instagram.com/p/B3bkM51gGYQ/

View this post on Instagram

Now in front of the villa of Karel Gott 🕯🥀 Thousands of people have been coming to the villa of the famous singer to light a candle and to lay flowers. Every day the street is full of people who come here not only from Prague and the whole Czech Republic, but from abroad. People will be able to do it till Monday, 14 of October. ⠀ Tomorrow, on Friday 11.10., there will be a memorial service for public in the Palace Žofin from 8:00 till 22:00. In this regard, all traffic on the Masaryk embankment will be stopped. ⠀ On Saturday there will be a government memorial service in the St Vitus Cathedral for family and inner circle. Public will be able to watch it on big screens on the Hradčany Square. ⠀ #praguetoday_info

A post shared by Prague every day (@praguetoday) on

Česká vláda vyhlásila na deň pohrebu Karla Gotta štátny smútok. Pohreb bude prebiehať na želanie najbližšej rodiny so štátnymi poctami v katedrále svätého Víta. Posledná rozlúčka s Gottom pre verejnosť sa uskutoční 11. októbra od ôsmej ráno do desiatej hodiny večer v paláci Žofín. 

Na pohreb príde aj dcéra Dominika

Gott mal okrem dvoch mladších dcér aj dve staršie. Jednou je Lucie Kovaříková. Jej matkou je predavačka a majiteľka obchodu so spodnou bielizňou a plavkami, Iveta Kolářová. Dnes má 32-ročná Lucia dve deti. Druhou dcérou je 46-ročná Dominika Gottova, ktorú mal s Antonií Zacpalovou.  

View this post on Instagram

Další krásné narozeninové setkání.❤️#happyfamily

A post shared by Karel Gott (@officialkarelgott) on

Len pred pár dňami sa na verejnosť dostala informácia o tom, že Dominika nemôže prísť na pohreb, pretože nemá peniaze na letenku. Karel Gott dcére pomáhal s peniazmi, no nebola to ľahká cesta, pretože Dominika je podľa informácií niektorých médií závislá na silných liekoch a na alkohole.

Dominika nakoniec na pohreb priletí, letenku v hodnote 175 eur jej zaplatila manželka Karla Gotta Ivana. Jej manžel sa však nedostaví, pretože by vraj nezvládol tlak zo strany verejnosti a médií. 

Pokračovanie pod reklamou

Zdroj: pluska.sk 

 

 

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií