fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

7 darčekov pre darebákov, ktorými zachránite Vianoce

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáme to takmer všetci, Štedrý večer sa blíži a po darčekoch ani chýru. Čo robiť a ako postupovať, keď sa Vianoce nespochybniteľne blížia a vy nemáte stále nakúpené darčeky?

Niektorí majú nakúpené už od leta, iní si to nechávajú na poslednú chvíľu. Ak patríte k druhej skupine ľudí a pomaly začínate panikáriť, prinášame vám zoznam darčekov, ktoré sa dajú kúpiť na poslednú chvíľu a uchránia vás pred trapasom, že niektorí ľudia z vášho okolia zostanú neobdarení.

  • Veľký pletený šál, ktorý zahreje počas celej zimy 

darčeky na poslednú chvíľu
Šál dokáže zahriať a je vhodným doplnkom na zimu. Zdroj: pexels.com

Šál poteší všetkých, či ide o mužov, alebo o ženy. V súčasnosti existuje mnoho druhov šálov v rôznych farbách, vzoroch či tvaroch. Ak k tomu kúpite čiapku, ktorá sa bude k šálu hodiť, a taktiež aj rukavice, ľahko vytvoríte set, ktorému sa poteší každá živá duša, ktorá má rada teplo a pohodlie.

  • Smaltovaný hrnček 

darčeky na poslednú chvíľu
Smaltované hrnčeky sú veľmi populárne a dokážu sa vyrábať na mieru. Zdroj: pexels.com

Smaltované hrnčeky alebo hovorovo smalťáky sú v súčasnosti veľmi populárne. Nájdete ich v rôznych farbách, veľkostiach či s rôznymi nápismi. Ak zháňate darček, ktorý má v sebe niesť nejaký odkaz, tieto poháriky sú presne to, čo hľadáte, keďže sa dajú vyrobiť aj na mieru. Stránka smaltovaná babka vám vyrobí smalťák práve pre vás. Sú kvalitné, milé a môžete ich zohrievať aj na sporáku.

  • Cestovný pohárik 

 

Prečítajte si tiež:
Vyhodili ste grep zo svojho jedálnička? Chyba! Toto sú výhody, pre ktoré by ste ho mali jesť
darčeky na poslednú chvíľu
Cestovný pohárik je vhodným sprievodcom do hôr na túru či stanovačku. Zdroj: elloproducts.com

Darček, ktorý je ako stvorený pre všetkých cestovateľov. Udrží teplo, je praktický a zmestí sa aj do malej tašky. Môžete si doň dať čaj, kávu či víno, pretože nikto nevie, čo si z toho pohárika usrkujete. Môžete si ho zobrať so sebou na hory, chatu alebo aj do mesta.

  • Rukavice, ktoré môžete mať na rukách a zároveň používať telefón

darčeky na poslednú chvíľu
Uchovať si ruky v teple a zároveň vybaviť SMS-ky? S rukavicami určenými na smartfón to nie je žiadny problém. Zdroj: earthtripper.com

Nie je nič otravnejšie, ako byť vonku, keď je -10, a chcete odpísať na správu alebo len niekomu zavolať. Tieto rukavice vyriešia daný problém už navždy. Udržia vaše ruky v teple a zároveň vám umožnia využívať váš mobilný telefón.

  • Sada štetcov na make up

darčeky na poslednú chvíľu
Sada štetcov poteší každú make up maniačku. Zdroj: pexels.com

Sade štetcov na make up sa poteší nejedno dievča. Tento typ darčeka nie je nákladný a existuje mnoho typov a farebných variácií. Je len na vás, ktoré si vyberiete.

  • Ponožky

darčeky na poslednú chvíľu
Čím sme starší, tým radšej si pod stromčekom nájdeme nejeden pár vtipných a pohodlných ponožiek. Zdroj: fusakle.sk

Ponožky sú brané ako klišé, no čím sme starší, tým viac sa im potešíme. Existujú rôzne vzory a čím vtipnejšie, tým lepšie. Fusakle.sk sú výrobcovia zo Slovenska, ktorí vyrábajú ponožky rôzneho typu a farby. Taktiež sa hodia ku každému outfitu, či už k obleku, alebo k teplákom. Komfortných ponožiek nikdy nie je dosť.

  • Deka

Darčeky na poslednú chvíľu
Počas dlhých zimných večerov nie je nič lepšie, ako sa zabaliť do teplej mäkkej deky. Zdroj: crichq.co

Mäkká deka rozžiari oči každému, kto obľubuje leňošenie na gauči, obzvlášť počas sviatkov. Nie je nič lepšie, ako sa zabaliť do teplej deky a nasávať vianočnú atmosféru pri filmoch, s horúcou čokoládou v ruke.

Prečítajte si tiež:
Aj takto vyzerajú chvíle tehotnej ženy! Máme pravdu tehuľky?
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií