fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

7 darčekov pre darebákov, ktorými zachránite Vianoce

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáme to takmer všetci, Štedrý večer sa blíži a po darčekoch ani chýru. Čo robiť a ako postupovať, keď sa Vianoce nespochybniteľne blížia a vy nemáte stále nakúpené darčeky?

Niektorí majú nakúpené už od leta, iní si to nechávajú na poslednú chvíľu. Ak patríte k druhej skupine ľudí a pomaly začínate panikáriť, prinášame vám zoznam darčekov, ktoré sa dajú kúpiť na poslednú chvíľu a uchránia vás pred trapasom, že niektorí ľudia z vášho okolia zostanú neobdarení.

  • Veľký pletený šál, ktorý zahreje počas celej zimy 

darčeky na poslednú chvíľu
Šál dokáže zahriať a je vhodným doplnkom na zimu. Zdroj: pexels.com

Šál poteší všetkých, či ide o mužov, alebo o ženy. V súčasnosti existuje mnoho druhov šálov v rôznych farbách, vzoroch či tvaroch. Ak k tomu kúpite čiapku, ktorá sa bude k šálu hodiť, a taktiež aj rukavice, ľahko vytvoríte set, ktorému sa poteší každá živá duša, ktorá má rada teplo a pohodlie.

  • Smaltovaný hrnček 

darčeky na poslednú chvíľu
Smaltované hrnčeky sú veľmi populárne a dokážu sa vyrábať na mieru. Zdroj: pexels.com

Smaltované hrnčeky alebo hovorovo smalťáky sú v súčasnosti veľmi populárne. Nájdete ich v rôznych farbách, veľkostiach či s rôznymi nápismi. Ak zháňate darček, ktorý má v sebe niesť nejaký odkaz, tieto poháriky sú presne to, čo hľadáte, keďže sa dajú vyrobiť aj na mieru. Stránka smaltovaná babka vám vyrobí smalťák práve pre vás. Sú kvalitné, milé a môžete ich zohrievať aj na sporáku.

  • Cestovný pohárik 

 

Prečítajte si tiež:
Fotografia vytvorená pri - 35 ° C, ktorá demonštruje fyzikálne zákony! Fotka už získala viac ako 80 000 like!
darčeky na poslednú chvíľu
Cestovný pohárik je vhodným sprievodcom do hôr na túru či stanovačku. Zdroj: elloproducts.com

Darček, ktorý je ako stvorený pre všetkých cestovateľov. Udrží teplo, je praktický a zmestí sa aj do malej tašky. Môžete si doň dať čaj, kávu či víno, pretože nikto nevie, čo si z toho pohárika usrkujete. Môžete si ho zobrať so sebou na hory, chatu alebo aj do mesta.

  • Rukavice, ktoré môžete mať na rukách a zároveň používať telefón

darčeky na poslednú chvíľu
Uchovať si ruky v teple a zároveň vybaviť SMS-ky? S rukavicami určenými na smartfón to nie je žiadny problém. Zdroj: earthtripper.com

Nie je nič otravnejšie, ako byť vonku, keď je -10, a chcete odpísať na správu alebo len niekomu zavolať. Tieto rukavice vyriešia daný problém už navždy. Udržia vaše ruky v teple a zároveň vám umožnia využívať váš mobilný telefón.

  • Sada štetcov na make up

darčeky na poslednú chvíľu
Sada štetcov poteší každú make up maniačku. Zdroj: pexels.com

Sade štetcov na make up sa poteší nejedno dievča. Tento typ darčeka nie je nákladný a existuje mnoho typov a farebných variácií. Je len na vás, ktoré si vyberiete.

  • Ponožky

darčeky na poslednú chvíľu
Čím sme starší, tým radšej si pod stromčekom nájdeme nejeden pár vtipných a pohodlných ponožiek. Zdroj: fusakle.sk

Ponožky sú brané ako klišé, no čím sme starší, tým viac sa im potešíme. Existujú rôzne vzory a čím vtipnejšie, tým lepšie. Fusakle.sk sú výrobcovia zo Slovenska, ktorí vyrábajú ponožky rôzneho typu a farby. Taktiež sa hodia ku každému outfitu, či už k obleku, alebo k teplákom. Komfortných ponožiek nikdy nie je dosť.

  • Deka

Darčeky na poslednú chvíľu
Počas dlhých zimných večerov nie je nič lepšie, ako sa zabaliť do teplej mäkkej deky. Zdroj: crichq.co

Mäkká deka rozžiari oči každému, kto obľubuje leňošenie na gauči, obzvlášť počas sviatkov. Nie je nič lepšie, ako sa zabaliť do teplej deky a nasávať vianočnú atmosféru pri filmoch, s horúcou čokoládou v ruke.

Prečítajte si tiež:
William a Kate búrajú tradície! Princ George bude navštevovať inú školu než jeho predkovia
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií