fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Droga, ktorá z ľudí robí chodiace mŕtvoly?! Vraj je už v uliciach Európy

Máte tip? napíšte nám mailom

Syntetická droga, ktorá mení ľudí na zombie, sa objavuje v európskych uliciach!

Vo Veľkej Británii sa objavila nová syntetická droga s názvom Spice (korenie) a ide o syntetickú marihuanu, ktorá je ale omnoho nebezpečnejšia než tá normálna. Túto ilegálnu látku si už stihlo obľúbiť mnoho ľudí, ktorí nehľadiac na jej silu a nebezpečnosť ju užívajú a menia sa tak na chodiace mŕtvoly.

snimka1212121

„V centre miest sa objavujú ľudia, ktorí vyzerajú ako keby zamrzli. Sú ako živí mŕtvi, len tak sedia v katatonickom stave a vôbec sa nehýbu. Vyzerajú akoby ste stlačili pauzu pri pozeraní filmu a obraz jednoducho zastaví. Navyše užívatelia tejto drogy ani nevedia kde sa nachádzajú,“ uviedla charitatívna pracovníčka, Julie Boyle, ktorá zároveň dodala, že Spice je rozšírené najmä v Manchestri.

3e022f7c00000578-4302806-meanwhile_pictures_have_also_emerged_in_wrexham_of_people_slumpe-a-35_1489182375580

Z ľudí, ktorí túto syntetickú marihuanu užijú ide strach – majú vytrieštené oči, bledú pleť a sú v kŕči. Niektorí zas pod jej vplyvom behajú dookola so sklonenou hlavou. Na všetkých je ale vidieť, že sú úplne mimo a nevedia ani o sebe, ani o svete.

Prečítajte si tiež:
Pavol Habera to nevydržal a poriadne skritizoval Fica. Takto mu naložil

19aea165000005dc-4302806-spice_pictured_is_a_synthetic_drug_that_is_supposed_to_mimic_the-a-40_1489182468104

Užitie tejto drogy môže spôsobiť i zástavu srdca, zlyhať obličky alebo sa človek môže udusiť. „Spice sa prejavuje ako heroín a pácha rovnaké škody ako kokaín,“ tvrdí odborník na drogy a kriminalista, Robert Ralphs. „Fajčil som to asi dva roky. Je to lacné a predáva sa to v balíčkoch za smiešnu cenu. Užívatelia heroínu ale vravia, že Spice je tá najhoršia vec. Je veľmi nebezpečná,“ vraví bývalý užívateľ korenia.

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií