fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dvojročná Esme skončila po chvíli v nových sandáloch s krvavými a dorezanými nohami

Máte tip? napíšte nám mailom

Dávajte pozor na to, čo obúvate svojím deťom

Malá dvojročná Esme Connor dostala na narodeniny krásne ružové sandáli. Radosť z nich jej však dlho nevydržala. Po 30 minútach chodenia v záhradke okolo domu sa jej začali zarezávať do chodidiel a členkov a spôsobili jej bolesti a krvácanie. Zakrvavené nohy i obuv na fotkách zachytila jej mama Lisa a rozhodla sa varovať ostatných rodičov a riešiť problém s predajcom.

shoes4

Detské sandáli rodičia malého dievčatka kúpili za 8,- £ (10,27 €) . Po tomto nepríjemnom zážitku zdieľala Lisa fotky na sociálnych sieťach a tie za pár hodín obleteli svet. Matka teda podala sťažnosť a požiadala o reklamáciu a je toho názoru, že tieto topánky by sa mali stiahnuť z obehu, aby sa podobným zraneniam predišlo. Otec dievčatka chápe, že nové topánky môžu omínať a bolieť, ale toto je podľa neho už neprípustné a nemalo by sa to stávať, obzvlášť, keď sa jedná o detskú obuv.

Rodičia malej Esme chceli kúpiť iné sandáli na leto, ale bolesti a zranenia na nohách sa ešte stále hoja a malá sa ďalších topánok doslova desí.

Prečítajte si tiež:
Matka príšerne zbila svoju malú dcérku. Keď zistíš verdikt súdu, nebudeš tomu veriť

shoes2

shoes1

shoes

Ako reagoval predajca topánok na sťažnosť matky dievčatka?

“Je nám veľmi ľúto, že sme spôsobili tento problém a túto záležitosť berieme vážne. Požiadali sme zákazníka o vrátenie tovaru, aby sme mohli vykonať podrobnú prehliadku topánok, pretože sa jedná o prvú sťažnosť tohto druhu, ktorú sme dostali.”

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií