fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Elon Musk sa čoskoro stane otcom: Jeho partnerka oznámila novinku bizarným spôsobom

Máte tip? napíšte nám mailom

Elon Musk sa stane otcom siedmeho dieťaťa a jeho súčasná partnerka, kanadská speváčka Grimes porodí prvé dieťa.  

Úspešný podnikateľ, filantrop a vizionár sa už čoskoro stane otcom. V minulosti bol trikrát ženatý, z toho si dvakrát vzal za manželku rovnakú ženu. Prvá manželka Justine Wilson mu porodila šesť detí, no jedno po desiatich mesiacoch zomrelo. Elon Musk má momentálne vzťah s excentrickou speváčkou Grimes, ktorá je od neho o 17 rokov mladšia. 

Elon Musk bude otcom

Kanadská speváčka sa len pred pár dňami pochválila na sociálnej sieti, že je tehotná. Na Instagrame zverejnila odvážnu fotografiu, na ktorej je nahá a jej tehotenské bruško a prsia prekrývajú zapletené copy. Speváčka je extravagantná nielen vizážou, ale aj správaním. Namiesto toho, aby k fotografii napísala prívetivý, ale predovšetkým šťastný komentár, napísala, že je nabúchaná. Požehnaný stav dokonca prirovnala k vojne. 

Grimes si našla svojich fanúšikov najmä vďaka svojej inakosti. Jej hudobný štýl by sa dal zaradiť do kategórie art pop, no spôsob hudobného a umeleckého vyjadrenia by sme pokojne mohli označiť ako z inej planéty. A možno práve preto medzi speváčkou a Elonom Muskom preleteli iskry. Musk je známy svojimi vizionárskymi projektmi a túžbou kolonizovať vesmír. 

Prečítajte si tiež:
Len 18-ročná dievčina zachránila bezdomovca. Ten vďaka nej dostal novú šancu na život

https://www.instagram.com/p/B7E9gnJF0O9/?utm_source=ig_embed

Pôvodnú fotografiu jej vymazali

Dvojica sa ukázala po prvýkrát na verejnosti v roku 2018 na známom podujatí Met Gala. Či sa skutočne stanú rodičmi spoločného dieťaťa je ešte otázne, pretože obaja si svoje súkromie strážia. Ani jeden z partnerov navyše informáciu oficiálne nepotvrdil. Aktuálnu fotografiu s tehotenským bruškom musela speváčka upraviť, pretože jej odvážnu fotografiu sociálna sieť vymazala. Na fotografii mala odhalené bradavky, čím porušila práva sociálnej siete.

Kanadská speváčka Claire Elise Bucher, vystupujúca pod umeleckým menom Grimes sa však nevzdala a onedlho opäť zverejnila podobnú fotografiu. Tentokrát jej bradavky zakrývali dlhé vrkoče a v oblasti brucha jej presvital plod bábätka.  

Aj napriek tomu, že dnes známe celebrity oznamujú radostnú novinku naozaj netradičnými spôsobmi, Grimes jednoznačne vedie.

Zdroj: Instagram, metro.co.uk

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií