fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pred kamerami láska, za nimi nenávisť: Tieto filmové páry sa v skutočnosti nemohli vystáť

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzbudzovali dojem, že ich láska je nekonečná, no skončila len čo sa vypli kamery. Nie všetky filmové páry sa môžu vystáť aj v realite a práve im je venovaný tento článok.

O ktorých hercoch, herečkách a filmoch je reč?

1. Ryan Gosling a Rachel McAdams – The Notebook (Zápisník jednej lásky)

Zdroj: BrightSide

Zápisník jednej lásky zachytával neuveriteľnú a intenzívnu chémiu, ktorá bola medzi hlavnými postavami. V realite však mali od vášnivej lásky poriadne ďaleko, dvojica sa neznášala a Ryan dokonca žiadal režiséra, aby vymenil herečku. Paradoxne o niekoľko rokov neskôr spolu títo dvaja istý čas randili.

 

2. Julia Roberts a Nick Nolte – I Love Trouble (Milujem problémy)

Zdroj: BrightSide

Aj keď pred kamerami museli pôsobiť ako romanticky zamilovaný pár, mimo nakrúcania sa táto herecká dvojica priam nenávidela. Niektoré spoločné scény dokonca natáčali samostatne, aby sa vyhli prítomnosti toho druhého.

 

3. Dakota Johnson a Jamie Dornan – 50 shades of … (50 odtieňov …)

Zdroj: The Telegraph

Filmovú sériu 50 odtieňov si zamilovali predovšetkým ženy. Tie vzrušoval jedinečný vzťah medzi hlavnými postavami, ktoré sa milovali skutočne vášnivo. V skutočnosti však bol vzťah medzi hercom a herečkou omnoho vlažnejší než na plátne.

Prečítajte si tiež:
Nechty a farbičky v jednom? Nový trend na Instagrame vám to predstaví

 

4. Patrick Swayze a Jennifer Grey – Dirty Dancing (Hriešny tanec)

Zdroj: The Telegraph

Jennifer bola počas nakrúcania až príliš emočne labilná a mnohokrát plakala aj kvôli tej najmenšej kritike. Okrem toho mala aj nálady, kedy nútila všetkých hercov i štáb, aby s ňou scény opakovali a to liezlo Patrickovi poriadne na nervy.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Vzbudzovali dojem, že ich láska je nekonečná, no skončila len čo sa vypli kamery. Nie všetky filmové páry sa môžu vystáť aj v realite a práve im je venovaný tento článok.

O ktorých hercoch, herečkách a filmoch je reč?

5. Meryl Streep a Dustin Hoffman – Kramer vs. Kramer (Kramer versus Kramerová)

Zdroj: BrightSide

Maryl Streep počas nakrúcania veľmi tlačila na režiséra, aby pozmenil jej postavu a niektoré častí svojich replík upravila podľa seba. To jej hereckého partnera veľmi rozladilo a preto sa dvojica nemala v láske. Samotná snímka však vďaka tomu profitovala a získala aj 5 Oscarov.

 

6. Marylin Monroe a Tony Curtis – Some Like It Hot (Niekto to rád horúce)

Prečítajte si tiež:
Po tomto budete mať zimomriavky! Porota v speváckej show ani diváci neverili, že ten hlas patrí naozaj tak mladej dievčine
Zdroj: BrightSide

Curtis Merylin kritizoval za to, že si nepamätala svoje repliky a väčšinu scén museli opakovať donekonečna, kým boli natočené správne. Okrem toho raz prehlásil: “Bozkávať Merylin Monroe je ako bozkávať Hitlera.” Z ich vzťahu bolo cítiť veľké napätie a môže za to zrejme fakt, že dvojica pred nakrúcaním udržiavala milenecký pomer, ktorý bol ešte predtým ukončený.

 

7. Leonardo DiCaprio a Claire Danes – Romeo + Julia (Rómeo a Júlia)

Zdroj: The Telegraph

Počas natáčania mala Claire Danes iba 16 rokov, zatiaľ čo Leo mal 22. Claire si počas filmovania robila rôzne žartíky, ktoré DiCapria rozčúľovali. Dvojica sa mimo kamier vyhýbala aj rozprávaniu a snažili sa stretávať čo najmenej.

 

8. Pierce Brosnan a Teri Hatcher – Tomorrow never dies (Zajtrajšok nikdy nezomiera)

Zdroj: BrightSide

Teri Hatcher bola počas nakrúcania tohto filmu tehotná a trápili ju ranné nevoľnosti, preto nechcene zdržovala filmovanie, čím nesmierne vytáčala svojho hereckého partnera. Ten ju nevzal na milosť ani po tom, ako sa dozvedel, že je v požehnanom stave.

 

 

Zdroj: BrightSide, The Telegraph

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií