fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fitnesska odfotila v posilke silnejšiu ženu a na Instagrame ju zhodila. Takéto reakcie ľudí ale nečakala

Máte tip? napíšte nám mailom

Fitnesska chcela znemožniť ženu s nejakým kilo naviac, no znemožnila jedine tak seba a od ľudí to poriadne schytala!

Diana Andrews, ktorá sa venuje fitness a má na svojom Instagrame viac než 18-tisíc followerov si poriadne zavarila. Pri jednej z návštev posilňovne fitnesska natrafila aj na ženu, ktorá má nejaké to kilo naviac. Práve táto žena cvičila na bežiacom páse a popritom telefonovala, keď si Diana povedala, že ju znemožní.

Fitnesska ženu zozadu odfotila a snímku pridala na Instagram s popisom, že určite si práve objednáva hamburgery prostredníctvom donášky. Taktiež nezabudla pridať posmešný a ponižujúci tag s textom “špeky na bokoch”.

3e3a87a700000578-4309516-ms_andrews_shared_an

Diana, ktorá reprezentuje Veľkú Britániu i na rôznych kulturistických súťažiach, sa však prerátala. Reakcie ľudí na jej posmešky smerované k cvičiacej žene ich nepobavili ale pobúrili. Toto jej zdieľanie ihneď odsúdili a strhla sa vlna kritiky.

„Presne pre toto nechodím do fitka,“ napíše jedna z followeriek. „Diana, mala by si mať zákaz chodiť do posilňovne. Hanbi sa za to, že si zverejnila fotku toho úbohého dievčaťa,“ zneli reakcie ďalších ľudí. Fitnesska sa obhajuje tým, že nechcela nikoho uraziť ani ponížiť a že snímkou len chcela poukázať na to, že žena počas cvičenia telefonuje.

Prečítajte si tiež:
Slovensko miliónmi prispeje na záchranu klímy! Ktorý štát je ďalší?

 

 

Zdroj: Daily Mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií