fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Zuzana Plačková raňajkovala s Justinom Bieberom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kontroverzná osoba tejto instagramovej celebrity leží mnohým ľuďom v žalúdku, no musíme si priznať, že možno i to je dôvod, pre ktorý si na jej profil kliknú. Nech už to je akokoľvek, Zuzanin podrezaný jazyk a napichané pery na Slovákov fungujú. 

S Justinom na raňajkách

Nie je žiadnym tajomstvom, že si Zuzana rada užíva svoje peniaze a to najmä formou výletov po celom svete, ktoré si dopraje takmer každý týždeň. Výnimkou nie je ani tento a Zuzana mala opäť túlavé topánky, na ktorej ju však postretlo neuveriteľné šťastie. Pri hotelových raňajkách sa náhodne stretla so svetovou hviezdou Justinom Bieberom

Justin je nevyliečiteľne chorý

Justin na fotke nevyzerá najlepšie, jeho chudú postavu si všimne každý ako prvý. Dôvodom je však choroba, ktorou Justin trpí. Len nedávno vydal na instagrame toto vyhlásenie:

Kým množstvo ľudí hovorí, že vyzerám zle, že som na drogách a podobne, nevedia, že mi nedávno diagnostikovali lymskú boreliózu a nielen to, prekonal som aj mononukleózu, čo ovplyvnilo moju pokožku, funkcie mozgu, energiu a celkové zdravie,” priznal na svojom instagramovom profile Justin Bieber.

Choroba 27-ročného speváka mala ostať utajená, kým nebude uverejnený jeho dlho očakávaný dokument.. “V dokumente zistíte, ako s chorobou bojujem a ako sa mi darí. Bolo to ťažkých pár rokov, ale dostávam správnu liečbu, ktorá mi s touto nevyliečiteľnou chorobou pomáha,” odhalil svojim fanúšikom Justin Bieber.  Lekárom trvalo celé 2 rokykým odhalili jeho neľahkú diagnózu.

Spevákovi okrem jeho fanúšikov vyjadrilo podporu aj viacero známych osobností. Medzi nimi boli napríklad Logan Paul, Avril Lavigne, Patrick Schwarzenegger či Ludacris.

Čo je to lymská borelióza?

Lymská borelióza je infekčné ochorenie, ktoré sa najčastejšie prenáša pri poštípaní kliešťom alebo krv sajúcim hmyzom, ako sú komáre a niektoré muchy. Jeho rozmnožovací cyklus trvá asi 12 až 18 hodín (u bežných baktérií sú to minúty, vlastne desiatky minút).

Ako každá bakteriálna infekcia aj lymská borelióza sa lieči antibiotikami. Ak sa v mieste prisatia kliešťa vytvorí typická škvrna, je potrebné okamžite navštíviť lekára, ktorý nasadí okamžitú liečbu antibiotikami. Približne polovici nakazených ľudí sa, žiaľ, škvrna nevytvorí. Niektorí chorí si ani nie sú vedomí, že na nich niekedy prisal kliešť, pretože kliešť môže sám odpadnúť bez toho, aby si to človek vôbec všimol.

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií