fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FreeMar a KLOCHER.SK pozývajú všetkých mladých východniarov na skvelý “žúr”!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mládežnícka organizácia FreeMar v spolupráci s portálom KLOCHER.SK pozývajú mladých ľudí na ples!

Ples, na ktorom budú hrať prím práve mladí ľudia, pripravujú v Humennom. Pre mládežnícku organizáciu FreeMar, ktorá má v tomto meste vlastný mládežnícky parlament, pôjde už o tretí ples. Tohto roku sa k organizátorom plesu zapojil aj náš portál Klocher.sk, ktorý chce takouto formou podporiť mladých ľudí. A nie len to! Členovia FreeMar-u sú taktiež aj členmi našej redakčnej rady! 

Mládežnícky mimoškolský ples sa uskutoční v spoločenskej sále ROH. V cene lístka je prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, občerstvenie po polnoci a káva. O zábavu sa postará tak ako minulý rok Michalovčan DJ ONLY. Môžete sa tešiť na bohatú výzdobu a skvelú svetelnú show!

FreeMar

V poradí tretí ročník Mládežníckeho valentínskeho plesu sľubuje po dvoch úspešných ročníkoch veľa zábavy. Aj tento rok sa organizátori rozhodli usporiadať ples v termíne blízko sviatku všetkých zaľúbených – Valentínu, a preto sa tohtoročný ples uskutoční v sobotu 13. februára 2016 v priestoroch Spoločenskej sály ROH.

FreeMar
O program sa postarajú talentovaní mládežníci z mesta Humenné a okolia, ukážka spoločenských tancov, kapela Nová Dimenzia a čaká vás aj bohatá TOMBOLA, obohatená o súťaže. Na plese uvidíte aj mladého fotografa Róberta Šveca, ktorý deň pred plesom otvorí svoju výstavu Power of colour.

Prečítajte si tiež:
Druhá svetová vojna je za dverami! Rekonštrukcia bojov o Polom už 30.4.2016!

Budete sa môcť stretnúť aj s našimi redaktormi!

Pozývame partnerov, skupiny priateľov, ale aj všetkých jednotlivcov.

CENA LÍSTKA 19,5,- €/OSOBA

Aktuálne informácie o plese nájdete v udalosti 3. Mládežnícky ples v Humennom na sociálnej sieti Facebook.

12511629_969043373149865_296975386_n

Presvedčí vás týchto 11 dôvodov, aby ste prišli na mládežnícky ples?

Foto: www.nasehumenne.sk

POTREBUJETE MEDIÁLNE POMOCŤ AJ VAŠEJ AKCII?

NAPÍŠTE NÁM NA KLOCHERSK@GMAIL.COM

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií