fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hľadáte prácu alebo inšpiráciu? Navštívte 10. ročník Profesia days v Bratislave

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo robíte 6. a 7. marca? Ak nemáte dôležité plány, zvážte návštevu Profesia days v Bratislave. Pozreli sme sa za vás, čo najlepšie vás na udalosti čaká.

Najväčšie lákadlá (6. marec – streda)

• Vstupenka zadarmo (na obidva dni) a bez mačky vo vreci, no zato s množstvom skvelých prednášok a inšpirácií.

• Motivačné reči dnes letia a budú aj na Profesia days. No je rozdiel, keď vás motivuje niekto, kto sedí doma a vymýšľa si citáty, ako niekto, kto naozaj niečo sám dokázal. Takýmito rečníkmi budú na hlavnom pódiu napríklad Atilla Végh, ktorý patrí k našim najúspešnejším MMA zápasníkom. „V roku 2012 sa stal naším najúspešnejším MMA zápasníkom v histórii, keď získal titul šampióna v poloťažkej váhe v rámci organizácie Bellator,“ uvádza web profesiadays.sk o Atillovi, ktorý bude mať prednášku s názvom Úspech bolí.

• Z množstva skvelých rečníkov vyberáme náhodne ešte mená ako Natália Kisková, o ktorej Profesia days napísali: „Natália vycestovala už ako stredoškoláčka za veľkú mláku s rozhodnutím vzdelávať sa. Napriek tomu, že na začiatku ani netušila, čo je „cloud“, absolvovala počas štvorročného pobytu na vysokej škole v USA dve stáže v IT firme Bluewolf – a to v New Yorku a Londýne.“

Potom je to napríklad Milan Dubec. Profesia days láka na jeho prednášku nasledovne: „Ako sa Milanovi podarilo vytvoriť a rozbehnúť toľko úspešných a najnavštevovanejších portálov a inzertných webov, ako Azet, Pokec, Bistro, Aktuality alebo Nehnuteľnosti?“

https://www.facebook.com/profesiadaysbratislava/videos/1099513356893904/

Prečítajte si tiež:
Nedarí sa ti spraviť skvelú očnú linku? S týmto návodom sa to ihneď zmení

• Top rečníci, ktorí sú tiež veľkým ťahákom programu, sú Matej „Sajfa“ Cifra, Kristína Kövešová a Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Najväčšie lákadlá (7. marec – štvrtok)

• Áno, vstupenka zadarmo je aj na tento deň. Po registrácii dokonca súťažíš o skvelé ceny.

Druhý deň na Profesia days ponúkne tiež množstvo skvelých spíkrov. Náhodne sme vybrali nasledovných troch: Nika Macinská, ktorej prednáška nesie názov Nebojte sa výziev. Jej život je pozoruhodný: „Nika Macinská vyštudovala manažment, založila vlastnú značku dizajnového oblečenia s posolstvom www.imani.sk a v neposlednom rade je mamou 8 detí, čo ju priviedlo k spusteniu blogu Denník mamy 8 detí a z toho vyplývajúcich poradenských aktivít,“ informuje web profesiadays.sk.

Zdroj: facebook.com/Profesia days Bratislava

Ďalším prednášajúcim, ktorého sme si náhodne vybrali, je Marek Slobodník. Keď ťa neišpiruje on, tak potom už nikto. Profesia days o Marekovi napísali: „Neexistujú nedosiahnuteľné sny, existujú len predsudky, ktorých sa treba zbaviť a ísť si za svojím. Bez snov by bol život len nudným stereotypom.“

Naším tretím menom je Filip Jančík, ktorý „ …so svojou koncertnou show vystupoval vo viac ako 15 krajinách sveta v prestížnych sálach, ako národný Dánsky či Belgický rozhlas alebo národné divadlo v Kuvajte. Spolupracoval s menami ako Avril Lavigne, Ego či Karel Gott. Spolu s Avril Lavigne otváral Špeciálne olympijské hry v Los Angeles v roku 2015,“ navádza na jeho prednášku Profesia days.

Prečítajte si tiež:
Budúce hviezdy YouTube? #6: Miškine Bullshity

• Ťaháky 7. marca sú mená ako Eva „Evelyn“ Kramerová, Jano Gordulič a admini facebookovej stránky Zomri.

Zdroj: facebook.com/Zomri

Okrem hlavného pódia ťa však počas 6. a 7. marca čaká aj 200 vystavovateľov, Ostrov zdravia a Master Class s množstvom ďalších prednášok. Napríklad o prekonávaní prekážok, o pravdách a mýtoch v triedení odpadu alebo o radách, ako uspieť v novom tíme.

Zdroj: facebook.com/Profesia days Bratislava

Dva dni plné pútavých a inšpiratívnych prednášok sú skvelou cestou, ako naštartovať svoje vlastné plány. My sme samých seba presvedčili, a to sme ešte pred pár minútami nevedeli o tom, kto všetko bude na Profesia days. S kým sa uvidíme?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií