fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Amíci nás vo svojom spravodajstve vysmiali kvôli borovičke! Čo podľa nich robíme a aká je pravda?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovensko je krajina, ktorú si vo svete, a predovšetkým v Amerike, pletú so Slovinskom alebo bývalým Československom. Ak nám už však prídu na meno, väčšinou nás nespomínajú v dobrom alebo si na náš účet robia srandu. Aj najnovšia reportáž o Slovensku je (tragi)komická, lenže na smiech je tentokrát americké spravodajstvo.

V americkom spravodajstve si tentokrát našli čas na pomerne vtipnú reportáž, ktorá sa týkala nášho národného alkoholu – borovičky, našich lesov a alkoholizmu. Moderátor v nej tvrdí, že kvôli borovičke sme ochotní úplne odlesniť celé Slovensko a že ak sa dopyt po tomto alkoholickom nápoji nezníži, budeme nútení borovice dovážať. Divákov spravodajstva tiež šokoval informáciou, že niektorí Slováci túžia po tomto alkohole tak veľmi, že po nociach chodia do lesov vytrhávať borovice a následne z nich národný alkohol ilegálne vypália.

Amíci sa teda na náš účet poriadne pobavili a majú nás za národ alkoholikov. Lenže tvorcovia reportáže nedomysleli jednu a to najpodstatnejšiu vec – borovička sa nevyrába z borovíc, takže na smiech môže byť jedine táto reportáž.

 

Prečítajte si tiež:
Milujete introverta? Tieto veci by ste o ňom určite mali vedieť

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií