fbpx
Amíci nás vo svojom spravodajstve vysmiali kvôli borovičke! Čo podľa nich robíme a aká je pravda?!

Amíci nás vo svojom spravodajstve vysmiali kvôli borovičke! Čo podľa nich robíme a aká je pravda?!

Slovensko je krajina, ktorú si vo svete, a predovšetkým v Amerike, pletú so Slovinskom alebo bývalým Československom. Ak nám už však prídu na meno, väčšinou nás nespomínajú v dobrom alebo si na náš účet robia srandu. Aj najnovšia reportáž o Slovensku je (tragi)komická, lenže na smiech je tentokrát americké spravodajstvo.

V americkom spravodajstve si tentokrát našli čas na pomerne vtipnú reportáž, ktorá sa týkala nášho národného alkoholu – borovičky, našich lesov a alkoholizmu. Moderátor v nej tvrdí, že kvôli borovičke sme ochotní úplne odlesniť celé Slovensko a že ak sa dopyt po tomto alkoholickom nápoji nezníži, budeme nútení borovice dovážať. Divákov spravodajstva tiež šokoval informáciou, že niektorí Slováci túžia po tomto alkohole tak veľmi, že po nociach chodia do lesov vytrhávať borovice a následne z nich národný alkohol ilegálne vypália.

Amíci sa teda na náš účet poriadne pobavili a majú nás za národ alkoholikov. Lenže tvorcovia reportáže nedomysleli jednu a to najpodstatnejšiu vec – borovička sa nevyrába z borovíc, takže na smiech môže byť jedine táto reportáž.

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dojímavý príbeh babičky, ktorá nemala na lieky. Sme skutočne sociálny štát?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.