fbpx
HNUS! Peklo v Chorvátsku – turisti plávali vo výkaloch! Žene fekálie upchali šnorchel, skoro sa utopila!

HNUS! Peklo v Chorvátsku – turisti plávali vo výkaloch! Žene fekálie upchali šnorchel, skoro sa utopila!

Erik s rodinou sa nevedel dočkať vysnívanej dovolenky v prekrásnom Dubrovníku. Predstava krištáľovo čistého mora sa však razom rozplynula a z dovolenky sa stalo hotové peklo na zemi. More sa v priebehu pár sekúnd zmenilo na zapáchajúci kanál plný výkalov.

„Všade okolo nás boli zrazu samé hnedé škvrny. Až keď som si dal dole masku, začal som to cítiť,“ povedal znechutený Erik, ktorému ten smrad zostal v nose. „Všetci na nás pozerali ako na nejakých smraďochov. Keď sme vyliezli, boli sme celí od ho*ien. Okuliare, plavky, plutvy, celý výstroj,“ opisuje s tým, že z mora utekali rovno k umývadlám na pláži. „Dovolenka ako lusk, asi teraz pôjdeme vyššie, do Dalmácie.“

„Moja teta sa skoro utopila, keď jej to zapchalo šnorchel. Ešte doteraz to rozdýchavame a ten smrad máme stále v nosoch. A to sme sa trikrát sprchovali,“ spomína český turista, ktorý sa zmienil aj o tom, že fekálie v mori z pláže nie sú vidieť. „Tie fekálie z pláže nie je vôbec vidno, len ak ste ďalej. Našťastie, mali sme odliv. Videli sme pánov na lodiach, ako tam hádzali nejaké veľké biele siete. Asi to s tým chceli filtrovať. Cestovka nám za pobyt peniaze nevráti, vraj to nie je ich chyba,“ povedal Erik.

Úrad verejného zdravotníctva vyhlásil, že voda v mori v Dubrovníku a okolí je kontaminovaná fekáliami a zakázal vstup do vody.

Z azúrového mora sa stal zapáchajúci kanál plný výkalov

 

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/11/1721567/Spoved-Erika-o-hororovej-dovolenke-v-Chorvatsku–Boli-sme-celi-od-ho-ien–upchalo-TO-aj-snorchel

Foto: https://pxhere.com/en/photo/992979

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dovolenkári, pozor! Chorvátske more je zaplavené výkalmi!
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)