fbpx
Skorosestry – nová komédia o nečakanom spojení troch žien

Skorosestry – nová komédia o nečakanom spojení troch žien

Mať súrodencov a vyjsť s nimi je niekdy komplikované. Nemať ich je ešte horšie. Hlavné hrdinky francúzskeho filmu s názvom „Skorosestry“ sa ocitnú v nečakanej situácii.

 

Tri rozdielne ženy, ktoré nemajú na prvý pohľad nič spoločné nečakane spojí smrť ich biologického otca, ktorého ani jedna z nich nepoznala. Spoločne po ňom zdedia byť v Paríži a to ich „donúti“ k spoločnému fungovaniu pod jednou strechou.

Najmladšia zo žien, 26 ročná Salma, je profesorkou dejepisu a má prudkú a horkokrvnú povahu. Lauren, ktorá má 29 rokov túži stať súčasťou módneho sveta  a 28 ročná Olívia sa snaží nájsť ideálneho manžela.

Komédia bude mať premiéru v auguste, odkedy si v kinách budeme môcť vychutnať francúzsky humor a pohľad na život s typickou ľahkosťou a nadhľadom aj v situáciách, keď bežní smrteľníci strácajú nervy a trpezlivosť.

 

 

Zdroj: https://www.csfd.cz/film/624583-skorosestry/prehled/, www.youtube.com/watch?v=DZ9kRs9DaqQ

Foto: http://lucenec.kinostar.sk/klient-586/kino-176/stranka-5699/film-249860

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vedeli ste, že Cameron namaľoval nahú Kate Winslet? Aj 20-ročný Titanic vie stále prekvapiť
Google+ Linkedin

Redaktorka magazínu Klocher ‒ vyštudovala Právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave. Píše aj pre stránku Odzadu.sk a založila blog Nightandday.sk. Najčastejšie sa v článkoch venuje kultúre, filmom, móde, vzťahom a lifestylovým témam. „Nejestvuje skutočne nič cenné, čo možno dosiahnuť bez práce a námahy.“ (Joseph Addison).