Skorosestry – nová komédia o nečakanom spojení troch žien

Skorosestry – nová komédia o nečakanom spojení troch žien

Mať súrodencov a vyjsť s nimi je niekdy komplikované. Nemať ich je ešte horšie. Hlavné hrdinky francúzskeho filmu s názvom „Skorosestry“ sa ocitnú v nečakanej situácii.


 

Tri rozdielne ženy, ktoré nemajú na prvý pohľad nič spoločné nečakane spojí smrť ich biologického otca, ktorého ani jedna z nich nepoznala. Spoločne po ňom zdedia byť v Paríži a to ich „donúti“ k spoločnému fungovaniu pod jednou strechou.

Najmladšia zo žien, 26 ročná Salma, je profesorkou dejepisu a má prudkú a horkokrvnú povahu. Lauren, ktorá má 29 rokov túži stať súčasťou módneho sveta  a 28 ročná Olívia sa snaží nájsť ideálneho manžela.

Komédia bude mať premiéru v auguste, odkedy si v kinách budeme môcť vychutnať francúzsky humor a pohľad na život s typickou ľahkosťou a nadhľadom aj v situáciách, keď bežní smrteľníci strácajú nervy a trpezlivosť.

 

 

Zdroj: https://www.csfd.cz/film/624583-skorosestry/prehled/, www.youtube.com/watch?v=DZ9kRs9DaqQ

Foto: http://lucenec.kinostar.sk/klient-586/kino-176/stranka-5699/film-249860

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Čím je výnimočný Noel Gugliemi?
Google+ Linkedin

Written By :

Písanie, káva, knihy, filmy a móda, to sú moje vášne, ktoré ma sprevádzajú celý život. Študovala som právo, ale bez písania by moje dni boli prázdne. Držím sa toho, že základom každej činnosti by malo byť nadšenie, ktoré je ako korenie a dodáva veciam správnu príchuť. Človek toho nepotrebuje v živote veľa, aby bol šťastný. Za všetko hovorí tento citát od Starry Neely Blade: „Nepotrebovala veľa, chcela naozaj málo. Milé slovo, úprimnosť, čerstvý vzduch, čistú vodu, záhradu, bozky, knihy na čítanie, ochranné ramená a milovať a byť milovaná.“