Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hviezda 50 odtieňov, Dakota Johnson, vymenila Jamieho Dornana za …

Krátke vlasy a dlhé šaty zaručili Dakote pozornosť z každej strany

Dakota Johnson vyžarovala na filmovom festivale v Benátkach kúzlo filmovej hviezdy v nádherných šatách.

Dakota ohromovala módnych kritikov svojimi voľbami šiat a oblečenia v priebehu ošiaľu päťdesiatich odtieňov sivej, a zdá sa, že hoci len na chvíľu zmizla z obzoru, kritici ju vychvaľujú znova.
25 – ročná herečka zvolila  decentnú eleganciu, a objavila sa  po boku Johnnyho Deppa (52) v snímke  Black Mass  na piatkovom 72. ročníku filmového  festivalu v Benátkach.

Dakotino tetovanie na  pravej nohe a čierne slnečné okuliare len perfektne dotvorili celebritnú Hollywoodsku atmosféru. Dokonalý make-up, matná pleť, čierna maskara a ružové pery jej len pridali na kráse.
Vyzerala povznesená, že môže byť na slávnom filmovom festivale v Benátkach.

Dakota Johnson

Johny and Dakota

Johnny Depp, zvolil niečo viac odvážne –  strapaté vlasy, oblek, ktorý sa skladá zo zeleného saka, bielej košele, svetlohnedých nohavíc a čierno-bielych  lakovaných mokasínov. Otec dvoch detí si tienil oči pred stredomorským slnkom pilotkami, a na obdiv vystavil tiež snubný prsteň od manželky Amber Heard (29).
Kým mával fanúšikom, odhalil  leukoplast na prste a tetovanie na zápästí, kde sa dal jasne prečítať  nápis „No reason“, čo v preklade znamená „žiadny dôvod.“

Johny Depp

Jonhy a Dakota

Johnny  hrá hlavnú úlohu vo filme Black Mass, natočeného podľa skutočného príbehu Whiteyho Bulgera, ktorý bol najviac neslávny zločinec v južnom Bostone a stály informátor FBI.

Black Mass Poster

Zdroj : dailymail.co.uk 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií