fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hviezdna cestovateľka prišla o kšeft: Kvôli koronavírusu sa musela presťahovať späť k rodičom

Kalifornskej internetovej celebrite Kendall Fuhrman (24) sa zrútil jej dokonalý svet.

Máte tip? napíšte nám mailom

Začiatkom roka si totiž začala plniť svoj sen a opustila svoju prácu marketingovej riaditeľky aj svoj byt v Los Angeles a presťahovala sa na slnečné Bali. Teraz sa však kvôli koronavírusu musela vrátiť späť k rodičom a ťažko povedať, kedy sa bude môcť vrátiť k svojmu životu cestovateľky.

Snímka obrazovky o
instagram.com/kendall.fuhrman

Úžasný začiatok Kendall Fuhrman

Vyzeralo to na úžasný nový začiatok, na sociálnych médiách totiž Kendall zverejňovala idylické okamihy svojho nového života a získala obrovské množstvo fanúšikov. Na Instagrame ju sleduje viac ako 80-tisíc ľudí a na pomerne novej sociálnej sieti TikTok má dokonca vyše 236-tisíc fanúšikov. Sociálne siete mladej cestovateľky okrem ohromujúcich zážitkov z jej nového domova, akými bolo napríklad kúpanie slonov, plnili tiež fotky z ciest do najrôznejších miest. Okrem iného navštívila Nový Zéland, Zimbabwe, Havaj, Santorini, Botswanu alebo Paríž, všetky výlety, samozrejme, patrične zdokumentovala. Jej vysnívaný život však nečakane prekazil koronavírus!

kendall fuhrman
instagram.com/kendall.fuhrman

Musela sa vrátiť

Iba pár mesiacov po tom, čo urobila veľký krok a presťahovala sa do cudzej krajiny, už je zase späť. Pretože opustila svoju prácu na plný úväzok, nezostávalo jej nič iné, než sa nasťahovať späť k rodičom. ,,Áno, naozaj mi chýba môj život na Bali, ale som vďačná, že mám domov a milujúcu rodinu a mám sa počas karantény kam vrátiť,” napísala Kendall k príspevku na instagram a vyzvala ostatných, aby nesmútili nad tým, že nemôžu na koncerty a do reštaurácií a sú vďační, že majú dostatok jedla a vody a môžu sa ľahko spojiť s priateľmi aj rodinou.

Prečítajte si tiež:
V ZAJATÍ NEGATIVIZMU
Snímka obrazovky o
instagram.com/kendall.fuhrman

Influenceri bez práce

Navyše nejde o jedinečný prípad, mnoho ľudí sa živí tým, že cestujú po svete a pridávajú fotografie z dovoleniek na sociálne médiá. Tí všetci sú teraz, bohužiaľ, na neurčito bez práce.

Ulice populárnych fotografických spotov, ako je Notting Hill, sú opustené a zvýšili sa príspevky s hashtagom #stayathome. Na Twitteri nespočetne veľa blogerov a influencerov uverejňuje odkazy na platobné platformy na sociálnych sieťach a žiadajú ľudí, aby im kúpili darčeky, alebo poslali peniaze do #spreadkindness.

„Pre každého, kto má so mnou problém či so zoznamom prianí na Amazone alebo s darčekmi a podobne, vedzte, že teraz nemôžem zarábať,“ napísala na Twitteri influencerka Mandy Rose Jones.

„Takže pre tých, ktorí chcú podporu, je pekné, že sú odmenení za tvrdú prácu a energiu, ktorá vedie k vytváraniu zábavného obsahu.“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj blesk
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií