fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Inovatívny domček na kolesách, čo ukrýva?

Máte tip? napíšte nám mailom

Predstavujeme ti “Escape Cabin”, domček, ktorý si zložíš doslova hocikde!

Prebehli ti už hlavou myšlienky, ktoré sa týkali prenosných domov – domov na kolesách, s ktorými môžeš zažiť kopu nových zážitkov? Pri pomyslení na to, že si dom môžeš rozložiť doslova tam, kde si zmyslíš, sa ti určite vytvoria zaujímavé predstavy. Dan George Dobrowolski, ktorý tento projekt založil tvrdí, že jeho výtvor v podobe “Escape Cabin” je moderný, pohodlný, šetrný k životnému prostrediu a hospodárny. Pre pochopenie, má všetko, čo by mal podla autora domov mať. Do tejto prenosnej kabíny by zakladateľ projektu nemal problém nasťahovať či už párik zaľúbencov, alebo celú rodinu s deťmi.

Tento projekt sa môže pochváliť energeticky efektívnym dizajnom, ktorý je ručne tvorený z prírodných recyklovatelných materiálov. Ak už uvažuješ o kúpe takéhoto domčeku, pri výbere budeš mať možnosť vybrať si z dvoch dostupných veľkostí a to Štandart a XL.

1

Celý dom sa rozdeľuje do troch hlavných častí: Kúpeľňa, Obývacia izba a Spálňa. “Escape Cabin” ti teplú vodu zabezpečí sama. Ak medzi tvoje vlastnosti patrí predvídavosť alebo šikovnosť, určite nebol problém prísť na to, že ani v zime nebude zaťažko prežiť pod strechou tejto prenosnej kabínky.

Prečítajte si tiež:
Žena našla na ceste pohybujúce sa vrece na odpadky, keď ho otvorila neverila vlastným očiam!

domček 2

3

4

5

8

6

9

7

Ak sa pýtaš koľko peňazí treba investovať na kúpu tohto prenosného domčeka, prezradíme ti to. Je to približne 58 tisíc eur.

Pridaj sa do fanklubu Klocher magazínu a najnovšie články budeš čítať medzi prvými.

Zdroj: http://escapetraveler.net

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií