fbpx
Kali sa stane otcom! Známy raper prezradil pohlavie bábätka a aj to, kedy bude svadba

Kali sa stane otcom! Známy raper prezradil pohlavie bábätka a aj to, kedy bude svadba

Obľúbený raper Kali čaká spolu so svojou priateľkou Alicou prvého potomka.

Raper Kali patrí k špičke československej scény a darí sa mu nielen v hudbe, ale i súkromí. Už nejaký čas tvorí pár s priateľkou Alicou. Dvojica však svoju lásku spečatila aj potomkom a dokonca sa chystá svadba.

“Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť. Budeme rodičia a na budúci rok plánujeme aj svadbu,” uviedol raper pre portál rádia Europa2.

Na svojom Instagrame dokonca pridal fotku so svojou polovičkou, ktorú drží za bruško a prezradil i pohlavie bábätka. “Baby sú hladné a doma šecko zjedli už,” vtipne poznamenal budúci otec.

Zdroj: Instagram/Kali

 

 

Zdroj: https://www.europa2.sk/news/kali-exkluzivne-pre-europu-2-bude-otec-prezradil-aj-to-kedy-bude-svadba-1200143

https://www.instagram.com/p/BoJ7W_JFQetfK8S85yZXp0ZvobN7-SLfYFHER40/?taken-by=dezertkalimusic

Foto: https://www.instagram.com/p/Bke4rMrlsakwBIimSNaycsCSN_Jdq27j-5uKwY0/?taken-by=dezertkalimusic

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Krásne a romantické prežitie svadobného dňa medzi vianočnými stromčekmi
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.