fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Karin zmenila životný štýl, jej zmena vám vyrazí dych

Máte tip? napíšte nám mailom

Dámy, trúfli by ste si aj vy?

Začiatkom tohto roka sa slobodná matka z Queenslandu rozhodla pre drastickú zmenu svojho životného štýlu. Pri troch deťoch a nevydarených vzťahoch sa Karin Jansma (33)  rozhodla prevziať kontrolu nad svojím zdravím a pomocou fitness sa vydala na vyčerpávajúcu 16-týždennú výzvu.
“Zdravie a fitness boli vždy dôležitým prvkom môjho života, ale ja som stratila sama seba v jednom zlom vzťahu, a naozaj  som sa potrebovala odraziť a vrátiť sa späť  silnejšia a sebavedomejšia. Začala som výzvu, ktorá by mi pomohla zamerať sa na svoju zmenu a stretla som v posilňovni trénera, ktorý mi povedal, že trénuje na fitness súťaž, ja mám podľa neho skvelú postavu  a keď na sebe zapracujem, môžem o nej premýšľať tiež.”  Karin sa najskôr zľakla tej  predstavy, ale rozhodla sa ponuku prijať a pracovať na  fitness súťaži v nádeji, že by jej to pomohlo prekonať svoje problémy.

Fitness

“Bola som  šokovaná už len samotnou myšlienkou – bolo to niečo, čo som vždy chcela urobiť, než som mala  deti, ale bála som sa myšlienky:“Som na to stará a  mám tri deti a nemyslela som si, že mám telo, ktoré by zvládlo súťaž vo fitness.”
Karin si  kúpila rotoped,  vstávala každé ráno o piatej a každý deň cvičila hodinu predtým, ako sa zobudili jej deti.  ” Každé ráno som si venovala hodinu na bicykli. Tréner mi zostavil diétu a začala som sa pripravovať na súťaž. Bolo to naozaj ťažké, keď som robila pre deti sendviče s  Nutellou – aj  ja som ich chcela jesť, ale veľmi som chcela dodržať zdravé stravovanie a zamerať sa na sebadisciplínu.”

Karin s deťmi
Behom dvoch týždňov sa Karin cítila fyzicky i psychicky silnejšia než kedykoľvek predtým.
Po 16-tich týždňoch prišiel čas súťaže  Muscle Mania Australia. Karin bola v kategórii  fitness model a bikini model.  “Bolo nemožné vybrať si len jednu kategóriu. No  ja som vyhrala kategóriu fitnes model a umiestnenie v druhej. Som oveľa istejšia a mám pocit, že som na správnej ceste, ale ja jednoducho stále nemôžem uveriť, že je to pravda. “

Karin pred  a po

Karin pred

Karin

 

Prečítajte si tiež:
Budú mať cyklisti na chrbte signalizáciu? Môže to zachrániť životy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2DA5031800000578-3261204-image-m-29_1445473334952

Zdroj : dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií