fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: Prečo nosí princ George stále tú istú košeľu?

Máte tip? napíšte nám mailom

Narodenie jeho sestry, krst jeho malého brata, rodinné portréty… Na každej oficiálnej fotografii má princ George pravidelne oblečenú rovnakú košeľu. Pritom ide o skutočne lacný model. Prečo je tomu tak?

Pri príležitosti začiatku Nového roka zverejnila v piatok kráľovská rodina doposiaľ nepublikovanú snímku kráľovnej Alžbety II. a všetkých jej priamych dedičov trónu. Na fotografii je zobrazená britská hlava monarchie, kráľovná Alžbeta II., spolu so svojím synom, princom Charlesom. Ten by mal po jej smrti zasadnúť na trón. Na fotografii je okrem nich zachytený ďalší nástupca, princ William, a jeho syn, princ George. Napriek tomu, že má najmladší dedič trónu iba 6 rokov a jeho povolanie k panovaniu nepríde tak skoro, od svojho narodenia je vždy súčasťou oficiálnych rodinných záberov.

Kate a William vyberajú oblečenie deťom

Po zverejnení tejto fotografie sa však medzi bulvárnymi médiami strhla vlna otázok. Britský magazín Sun na svojej titulke zverejnil publikovanú fotografiu s otázkou : ,,Prečo je princ George systematicky oblečený v tej istej košeli na všetkých oficiálnych fotografiách a udalostiach?”

Kate a William obliekli Georgovi tú ístú košeľu aj na oslavu 90. narodenín kráľovnej v roku 2015. Rovnako tomu bolo tak aj pri zverejnení oficiálnej fotografie, na ktorej bol zachytený so svojou sestrou, princeznou Charlotte, v náručí. Táto fotografia vznikla rovnako v roku 2015.

Malý princ tiež mal oblečený ten istý model aj počas svadby jeho sesternice Eugénie v roku 2018, ale aj pri krste svojho malého brata Louisa. Avšak v tomto prípade mal krátke rukávy. Magazínu Sun neuniklo ani to, že rovnaký typ košele mal malý následník trónu oblečený pri vareni známeho anglického pudingu. Video, ktoré z tohto workshopu, na ktorom sa zúčastnila aj kráľovná Alžbeta II., jej syn princ Charles a princ William vzniklo, zožalo obrovský úspech.

Kate a William, lacná košeľa princa Georga
Zdroj: Instagram @kensingtonroyal

Lacná košeľa princa Georga

Podľa výpočtov magazínu Sun nosil princ Geroge túto košelu, vrátane jej variácie s krátkym rukávom presne osemkrát. Je to model značky Rachel Riley, ktorého cena je bola 55 libier (64 eur). Počas výpredajov sa predáva za 27,5 libier (32,25 eur).

Kráľovská rodina doposiaľ nevysvetlila, prečo má George oblečenú stále tú istú košeľu. Avšak toto nie je jediný kus oblečenia, ktorý má George na oficiálnych fotografiách a udalostiach oblečený pravidelne. Najstarší syn Kate Middleton a princa Williama nosí tiež tartanové nohavice (škótsky vzor). Symbolický dôkaz jednoty Spojeného kráľovstva a Škótska.

Čítajte tiež:

Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií