fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton to konečne priznala! Tajomstvo, o ktorom nikto netušil

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton a princ William opäť odhalili kúsok zo svojho súkromia a verejnosť sa nestačí čudovať. Kto z nich dvoch je však vo vzťahu dominantnejší a kto koho “zbalil”? My  už poznáme odpoveď.

V kuchárskej show o láske

Obaja manželia sa rozhodli prijať pozvanie do televíznej show, ktorej moderátorkou je známa britská cukrárka a kritička jedál, Mary Berry. Tá nielenže preverila ich kuchárske zručnosti, ale aj ich vzťah. A okrem toho zistila aj doposiaľ nezverejnené tajomstvo.

Kate a William prezradili, aký bol ich vzťah na začiatku, aj to, kto koho “zbalil”. A tiež ako. “Keď sme boli na univerzite, varil mi všetky druhy jedál. Myslím, že sa tým na mňa snažil zapôsobiť. Pripravil mi napríklad aj bolonskú omáčku,” povedala so smiechom vojvodkyňa z Cambridge. Napriek jej úsmevu je jasné, že  William svojím kulinárskym umením zapôsobil, pretože o osem rokov neskôr sa zosobášili.

Hostiteľka Mary, ktorej krstné meno princ Louis povedal ako prvé slovo, sa Kate tiež spýtala, či jej William po toľkých rokoch ešte niekedy niečo uvarí. „Niekedy navarí. No zbožňuje pripravovať raňajky pre celú rodinu,” prezradila na svojho manžela vojvodkyňa z Cambridge.

Prečítajte si tiež:
Greta Thunberg vraj nie je spôsobilá viesť ľudí: Vyjadril sa tak uznávaný detský psychiater

V televíznej show Kate tiež prezradila, že popri štúdiu pracovala ako čašníčka. Mama troch detí uviedla, že napriek tomu, že túto prácu zbožňovala a snažila sa, nerobila ju práve najšikovnejšie. Týmto priznaním si opäť získala srdcia mnohých ľudí.

Kate Middleton a William

Kate Middleton a princ William spolu tvoria pár od roku 2005. Za toto obdobie prekonali niekoľko rozchodov, no nakoniec svoju lásku spečatili. Kráľovská svadba sa konala v roku 2013. A od tohto obdobia obaja stihli už veľa. Okrem nabitého programu a množstva kráľovských povinností spolu vychovávajú aj tri deti: George (6), Charlotte (4), Louis (1).  Ich vzťah nebol vždy ideálny, čo obaja priznali. No ako ďalej dodávajú, “Pre vzťah je dôležitý kompromis a láska”. 

Čítajte tiež: 

Kráľovná Alžbeta II.: Kto je jej obľúbený člen rodiny?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií