Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kde sledovať filmy online? Na týchto stránkach ich nájdete dosť

Sledovať filmy online je obľúbenou zábavou mnohých Slovákov. Niektoré stránky po minulom roku zmizli, a tak treba hľadať dobré stránky trochu dlhšie.

Kde nájdete filmy online?

Filmy milujeme. Pozeráme ich v televízii a občas nás rozčuľujú reklamy, ktoré sú naozaj otravné. Kedysi sme ich pozerali z požičaných videokaziet, ktoré vystriedali DVD-čka. Dnes je to ešte jednoduchšie, lebo v online svete sa dá nájsť naozaj všetko. Minulý rok však skončili viaceré pirátske weby a sledovať filmy online sa stalo trochu zložitejším. Svoju prevádzku ukončili servery ako Verystream, OpenLoad, Streamango či Rapidvideo. Ľuďom zmizli tisíce ich obľúbených filmov a seriálov, ktoré dovtedy sledovali celkom bezplatne. Ak by ste chceli sledovať svoje obľúbené filmy online, nemusíte zúfať. Ešte vždy existujú zaujímavé aj bezplatné alternatívy. Možností je stále dosť, a preto závisí len na vás, ktorej stránke dáte prednosť.

Tu platiť nebudete

Na Youtube môžete sledovať filmy online zadarmo. Hoci tu nájdete prevažne zaujímavé videá či trailery, k dispozícii sú aj mnohé filmy s dabingom alebo titulkami. Obľubujú ich mladšie aj staršie ročníky, lebo je to veľmi jednoduché a nemusíte sa nikde registrovať. Veľkým portálom je aj Freefilm, kde sa nové filmy pridávajú denne a tiež sú zadarmo. Rovnako funguje aj stránka Bombuj.tv alebo Sledujfilmy. Vyhľadávanie je jednoduché a s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete všetky obľúbené filmy online. Stačí už len pripraviť popcorn, naliať limonádu a hurá na filmový maratón.

Zdroj: pexels.com

Pre náročnejšieho diváka

Ak si chcete za filmy online priplatiť a získať skvelé služby, môžete si vybrať aj z niekoľkých platených stránok. Za pár eur mesačne vám neujde žiadna novinka a nájdete tu najlepšie filmy aj seriály. Nezáleží na tom, či preferujete horúce novinky alebo seriály, ktoré už nejaký ten rôčik majú. Netflix, HBO GO, Apple TV+ alebo Amazon ponúkajú filmy aj pár dní na sledovanie zadarmo, aby ste sa rozhodli, či ich služby využívať chcete alebo nie. Po uplynutí skúšobnej doby si môžete za mesačný poplatok  vychutnávať filmy  kedykoľvek a kdekoľvek. Aj keď nekorunovaným kráľom je jednoznačne Netflix, aj ostatné stránky sa snažia divákovi ponúknuť jedinečný filmový zážitok.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií