Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krátke alebo dlhé vlasy- Čo sa mužom na ženách páči viac

Krátke alebo dlhé vlasy?

Na túto problematiku existuje mnoho názorov a pohľadov odborníkov. V dnešnom článku sa zameriame najmä na to ako vnímajú pohľad na dĺžku vlasov muži.

Dlhé vlasy

Väčšine mužov sa na ženách páčia dlhé vlasy. Je to akýsi znak ženskosti. Odjakživa nosili dlhé vlasy dievčatá a krátke vlasy chlapci. Teda česť výnimkám. Ďalším faktorom, prečo sa mužom páčia dlhé vlasy je to, že ak sú pri chôdzi vlasy rozpustené, krásne vejú a pridávajú žene na atraktivite.

Ďalším bonusom dlhých vlasov pre mužom je to, že sa s nimi radi hrajú a radi cítia jemné pramene vlasov, či už pri leňošení na posteli, alebo pri zmyselnom milovaní.

Mokré a dlhé vlasy = zmyselnosť a sexi. Toto majú všetci muži v sebe zakorenené. Keď má žena dlhé vlasy a sú mokré, či už po sprche, alebo po výdatnom letnom daždi vyzerá to extrémne sexi!

Krátke vlasy

Čo sa týka krátkych vlasov, tak je to diskutabilné. Niektorým ženám krátke vlasy pristanú viac, iným menej. Avšak krátke vlasy v mužoch evokujú nejaký náznak drsnosti. Veľa krát vyvolávajú pocit, že žena je prísna mužatka a neskrýva v sebe nežné žieňa.

Pohľad redaktora: Osobne sa mi viac páčia dlhé vlasy. No mám kamarátky, ktoré nosia krátke vlasy a vyzerajú veľmi sexi. Čiže, všetko závisí na uhle pohľadu a na tom, čo sa komu páči!!! Nakoniec si pozrite galériu a napíšte nám do komentárov, či sa vám viac páčia dlhé alebo krátke vlasy.

Jedno je však isté, každá žena je svojou jedinečnosťou KRÁSNA!

aaccb8ff90986ee0c723804c3d83d479

hbz-short-long-hair-jessica-alba-lg

hqdefault

long-hair-vs-short-hair-Hayden-Panettiere

LONG-HAIR-VS-SHORT-HAIR-IAMSUPERGORGE-HALLE

long-hair-vs-short-hair-Michelle-Williams

long-hair-vs-short-hair-Natalie-Portman

long-hair-vs-short-hair-Scarlett-Johansson

long-to-short-hair-iupbef2y

Foto: www.hairromance.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií