Krátky film o malej Lily a snehuliakovi vás v tomto období nenechá chladnými, ale “roztopí” aj vaše srdce

Krátky film o malej Lily a snehuliakovi vás v tomto období nenechá chladnými, ale “roztopí” aj vaše srdce

reklama

Zhon, stres a málo voľného času nás nepriamo nútia zabúdať na svoju rodinu a priateľov a, bohužiaľ, inak tomu nie je ani počas Vianoc. Tento nasledujúci krátky príbeh nás však možno zmení a upozorní na to, čo je dôležité v živote.

V krátkom dvojminútovom videu nás prevedú cestou skutočného priateľstva malá Lily spolu so svojím vyrobeným snehuliakom, ktorý zázračne ožije a stane sa pre Lily jej najlepším kamarátom. Problém nastáva v jari, kedy sa snehuliak začne topiť. Šikovná Lily si však poradí aj s týmto problémom a snehuliaka ukryje pred teplom do chladničky. Deň čo deň ho chodí pozdravovať, až kým sa nezačne venovať iným veciam…

reklama

Sledujte, ako skončí tento dojímavý príbeh priateľstva.

https://www.youtube.com/watch?v=qehqv13PJwI&feature=youtu.be

Zdroj: www.youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Odmieta moderné veci a ostáva v starom svete. Komédia Hundroš prichádza do kín!
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)