fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lady Gaga žiari šťastím aj počas pandémie: Môže za to tento muž!

Lady Gaga práve prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. A dôvod, prečo je tomu tak, už netají.

Máte tip? napíšte nám mailom
Lady Gaga len pred niekoľkými dňami opísala svojho partnera Michaela Polanského ako „muža svojho života“. Toto pre mnohých prekvapivé tvrdenie prezradila počas rozhovoru v jednom z amerických televíznych vysielaní vo štvrtok 16. apríla 2020. Pár spolu tvoria len niekoľko mesiacov.

Šialene zamilovaní

Lady Gaga a Michael Polanský tvoria pár od decembra 2019. A medzi nimi sa jedná o skutočne “šialenú lásku”. Známa americká speváčka po prvýkrát priznala svoj milostný príbeh aj verejne počas svojho rozhovoru v Morning Joe (MSNBC) vo štvrtok 16. apríla 2020. Ten sa ukutočnil  prostredníctvom videokonferencie. Lady Gaga sa však nezmienila len o svojej láske, ale aj o súčasnej pandémii koronavírusu a o problémoch duševného zdravia, ktoré z toho môžu následne plynúť.
Lady Gaga a Michael Polansky sú v súčasnosti v dome 34-ročnej hudobníčky v Malibu v Kalifornii. Anonymný zdroj pre časopis PEOPLE Magazine prezradil, že pár „zostal v dome známej hviezdy a pravidelne si objednávajú jedlo.“

Lady Gaga a Michael Polansky sa prvýkrát objavili spoločne na verejnosti v Las Vegas 31. decembra. V tom čase ešte nikto nevedel, kto je tento očarujúci mladý muž. Avšak netrvalo dlho a obaja verejne priznali svoj vzťah. Spoločne sú dokonca takí šťastní, že uvažujú nad tým, že sa stanú rodičmi. Potvrdzuje to aj obľúbená speváčka v rozhovore pre In Style. V ňom Lady Gaga dokonca uviedla, že je netrpezlivá a už sa chce stať matkou. „Je neuveriteľné, že žena môže nosiť človeka a vychovávať ho,“ dodala.

Koronavírus ohrozil vydanie nového albumu Lady Gaga

Počas súčasnej epidémie koronavírusu neprežíva Lady Gaga len zamilované obdobie. Americká speváčka musela urobiť vážne rozhodnutie.  Po zvážení aktuálnej situácie sa rozhodla, že posunie dátum vydania svojho nového albumu. Vyjadrenie zverejnila na svojom instagramovom profile.

,,Najprv sa chcem uistiť, že ste všetci v poriadku a dodržiavate spoločenské dištancovanie. Vedzte, že myslím na vás všetkých,”  uviedla speváčka. ,,Po všetkom uvažovaní som sa rozhodla spraviť ťažké rozhodnutie a posunúť vydanie albumu Chromatica. Čoskoro uvediem nový dátum v 2020,” doplnila Gaga.

 

,,Chcem, aby sme spolu mohli tancovať. objímať sa a bozkávať jeden druhého a spraviť z toho najúžasnejšiu oslavu všetkých čias. Dokiaľ sa tak nestane, zostaňme všetci doma. Ale sľubujem vám, keď budeme môcť ísť opäť von, poriadne sa zabavíme. Nemôžem sa dočkať, kedy budem s vami všetkými tancovať!”  uzavrela svoje rozhodnutie speváčka.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pure people
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií