fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opäť bok po boku! Čím očarila herečka Margot Robbie Leonarda DiCapria?

Máte tip? napíšte nám mailom

Film Vlk z Wall Street je známy nielen legendárnym hercom Leonardom DiCapriom, ale aj pútavým scenárom. Pozri sa, čo Leo prezradil o herečke Margot Robbie.

Pri tomto filme si mnoho ľudí povedalo, že sa jednoznačne chce pustiť do oblasti finančníctva, aj napriek tomu, aký bol koniec. Z filmu je populárnych niekoľko citátov, ktoré sa dajú využiť aj pre iné pracovné sféry života. Nie je teda žiadnym prekvapením, že aspoň z časti motivuje ľudí k lepším pracovným výkonom.

Portál Dailymail informuje, že Leonardo DiCaprio vo filme účinkoval ako úspešný finančník, ktorý si kariéru vybudoval vďaka nelegálnym praktikám. Stvárňoval tak muža, ktorý miloval moc, peniaze a úspech získaný za každých okolností. Dicaprio sa v relácii s názvom The Project on Sunday Night vyjadril aj k jeho hereckej kolegyni Margot Robbie.

Čo si myslí o Margot Robbie?

Prezradil, že si myslí o nej len to najlepšie a zároveň sa mu jej herecké prevedenie skutočne pozdáva. Herec populárny z Titanicu stvárňoval muža s názvom Jordan Belfort, zatiaľ čo Margot si zahrala jeho ženu menom Naomi Lapaglia. Ako každá správna manželka, aj ona mu v spoločnom živote predkladala rôzne výzvy. Dicaprio o Margot tvrdí: ,,Okrem mňa boli z jej talentu uchvátení aj iní herci. Už keď som ju videl pri prvých filmových scénkach, vedel som, že má pred sebou mimoriadnu kariéru.” 

Obaja herci si spolu opäť zahrali v snímke od Quentina Tarantina s názvom Vtedy v Hollywoode. Zatiaľ čo Dicaprio sa vžil do postavy televízneho herca Ricka Daltona, Margot sa zhostila role bývalej herečky a zároveň manželky Romana Polanskiho, Sharon Tate. Premiéru bude mať 15. augusta tohto roku.

Prečítajte si tiež:
Potvrdené! Indiana Jones 5 bude aj s Harrisonom Fordom

Margot sa teda s Dicapriom znovu stretne v jednom filme. Tvrdí, že i keď si už po svojom boku nezahrajú tak ako kedysi, je vďačná, že s ním môže hrať v ďalšom filme. Taktiež sa vyjadrila, že ho považuje za skvelého herca. K jej názoru sa prikláňa mnoho ľudí, hlavne vďaka legendárnemu filmu Titanic.

Obaja herci zostávajú kamarátmi a kolegami.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií