fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Letom párty nekončia. Pripravte sa na jesennú Balkan Bashavel tour

Máte tip? napíšte nám mailom

Chalani z dua MALALATA spolu bavia ľudí už viac ako 11 rokov spojením viacerých hudobných žánrov, ako: „…balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré navyše dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance,” uvádzajú na ich facebookovej stránke.

Zdroj: FB MALALATA

Už dnes (17. októbra) začínajú Balkan Bashavel tour, ktorá má viac ako sedemročnú tradíciu. Ak sa chcete počas jesene zabaviť, určite by ste nemali vynechať jednu z ich show. Našťastie ich môžete zastihnúť takmer po celom Slovensku. Začínajú v Nitre, pokračujú v Ružomberku, dostanú sa aj do Bratislavy či Košíc a nevynechajú ani české mestá ako Prahu alebo Ostravu.

Zdroj: FB MALALATA

MALALATA nebudú na tour sami. Pridá sa k nim Zugree. „Je to talentovaná reggae nadšenkyňa, ktorá už tri roky selektuje len tie najlepšie hity z reggae, dancehall či world music. Objavila sa už na všetkých reggae parties Slovenska, počnúc Galota festivalom, cez Flight to Jamaica, Reggae Callin, Burning Night až po Uprising festival,” informujú.

Prečítajte si tiež:
TOP 5 najlepších hudobných festivalov v Európe
Zdroj: FB udalosť Balkan Bashavel/Nitra

Nenechajte si ujsť jesennú dávku vitamínu Z, ako Zábava, a pokiaľ ste naklonení tanečnej hudbe v štýle Balkánu a reggae, prajeme príjemnú zábavu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií