fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Letom párty nekončia. Pripravte sa na jesennú Balkan Bashavel tour

Chalani z dua MALALATA spolu bavia ľudí už viac ako 11 rokov spojením viacerých hudobných žánrov, ako: „…balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré navyše dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance,” uvádzajú na ich facebookovej stránke.

Zdroj: FB MALALATA

Už dnes (17. októbra) začínajú Balkan Bashavel tour, ktorá má viac ako sedemročnú tradíciu. Ak sa chcete počas jesene zabaviť, určite by ste nemali vynechať jednu z ich show. Našťastie ich môžete zastihnúť takmer po celom Slovensku. Začínajú v Nitre, pokračujú v Ružomberku, dostanú sa aj do Bratislavy či Košíc a nevynechajú ani české mestá ako Prahu alebo Ostravu.

Zdroj: FB MALALATA

MALALATA nebudú na tour sami. Pridá sa k nim Zugree. „Je to talentovaná reggae nadšenkyňa, ktorá už tri roky selektuje len tie najlepšie hity z reggae, dancehall či world music. Objavila sa už na všetkých reggae parties Slovenska, počnúc Galota festivalom, cez Flight to Jamaica, Reggae Callin, Burning Night až po Uprising festival,” informujú.

Zdroj: FB udalosť Balkan Bashavel/Nitra

Nenechajte si ujsť jesennú dávku vitamínu Z, ako Zábava, a pokiaľ ste naklonení tanečnej hudbe v štýle Balkánu a reggae, prajeme príjemnú zábavu.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií