fbpx
Letom párty nekončia. Pripravte sa na jesennú Balkan Bashavel tour

Letom párty nekončia. Pripravte sa na jesennú Balkan Bashavel tour

Chalani z dua MALALATA spolu bavia ľudí už viac ako 11 rokov spojením viacerých hudobných žánrov, ako: „…balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré navyše dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance,” uvádzajú na ich facebookovej stránke.

Zdroj: FB MALALATA

Už dnes (17. októbra) začínajú Balkan Bashavel tour, ktorá má viac ako sedemročnú tradíciu. Ak sa chcete počas jesene zabaviť, určite by ste nemali vynechať jednu z ich show. Našťastie ich môžete zastihnúť takmer po celom Slovensku. Začínajú v Nitre, pokračujú v Ružomberku, dostanú sa aj do Bratislavy či Košíc a nevynechajú ani české mestá ako Prahu alebo Ostravu.

Zdroj: FB MALALATA

MALALATA nebudú na tour sami. Pridá sa k nim Zugree. „Je to talentovaná reggae nadšenkyňa, ktorá už tri roky selektuje len tie najlepšie hity z reggae, dancehall či world music. Objavila sa už na všetkých reggae parties Slovenska, počnúc Galota festivalom, cez Flight to Jamaica, Reggae Callin, Burning Night až po Uprising festival,” informujú.

Zdroj: FB udalosť Balkan Bashavel/Nitra

Nenechajte si ujsť jesennú dávku vitamínu Z, ako Zábava, a pokiaľ ste naklonení tanečnej hudbe v štýle Balkánu a reggae, prajeme príjemnú zábavu.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  NOVÝ HIT?! Autori funky songu pozývajú do Nitry! - DE STE?!
Google+ Linkedin
Ľubica Račeková

Redaktorka magazínu Klocher – doktorandka na katedre žurnalistiky na UKF v Nitre. Písanie nie je len moja práca a koníček, ale často i nutnosť. Táka tá nutnosť bytia, ako je pre rybu voda alebo pre snehuliaka mráz. Často sa opisujem ako „pozitívna realistka“. Uvedomujem si, že moje články nezmenia svet. Avšak verím, že budú mať dopad na niektorých z vás. A kto iný zmení svet, ak nie jednotlivci? Jednotlivci, ktorí začínajú od seba a inšpirujú druhých.