fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

MAFIA III – Veľký návrat z predošlej Mafie?

Máte tip? napíšte nám mailom

MAFIA III – Veľký návrat z Mafie II?

Všetci správny hráči určite poznajú hernú sériu Mafia. V tomto roku nám tvorcovia tejto úspešnej série po prvý krát odhalili niečo z dlho očakávanej hry Mafia III.

V novej Mafii sa ocitáme v roku 1968 (v hre bude veľa rasizmu príslušného danej dobe), v hernej verzii mesta postaveného na reálnom meste New Orleans. Vaše meno je Lincoln Clay ktorému otca, adoptívneho brata a jeho gang, vyvraždí hlava talianskej rodiny. Lincoln sa teda bude chcieť pomstiť, a to znamená, že v podsvetí bude čoraz známejší a postupne si ho bude podmaňovať. (spoločníkom môžete prideliť niektorú časť územia aby ju spravovali)

MAFIA3-LINOCLNNN

Lincolnom sa to ale nekončí, pomáhať mu budú postavy ako: Burke (Írsky gang), Cassandra (Haiťanský gang) a veľkého návratu sa dočkal aj samotný Vito Scalleta (Talianská mafia) z Mafie II!

VITO

(Potvrdené je aj rozuzlenie príbehu z Mafie 2)

Spoločníkom budete môcť zadávať rôzne úlohy a vám z toho budú plynúť rôzne výhody. Občas si na misie môžete privolať pomoc, napr. Cassandru, ktorá podplatí policajtov. (postavy však nepomáhajú priamo v boji)

Prečítajte si tiež:
Na Slovensko prichádza ProfiAuto. Motoristom zaručí profesionálne služby

S možností bude Mafia III ponúkať:

  • ovládanie teritórií
  • člny
  • úpravy auta
  • vedľajšie misie
  • rozhodnutia majúce efekt na herný svet
  • streľba za jazdy
  • rôzne zbrane, od revolveru po granátomet
  • a veľa iných…

 

Na hre pracuje 2K Czech štúdio, a aj novučké štúdio Hangar 13. Titul má naplánované vydanie na budúci rok (2016), a vyjde na platformy PC, Xbox One a PS4.

Uvidíme čo nám teda nová Mafia prinesie, ja sám som na to veľmi zvedavý a verím, že nás tvorcovia ešte v mnohých veciach prekvapia!

Foto: fbexternal-a.akamaihd.net , Video: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií