Ako 8-ročný bol známy vďaka vypracovanej postave ako Malý Herkules. Ako vyzerá dnes?

Ako 8-ročný bol známy vďaka vypracovanej postave ako Malý Herkules. Ako vyzerá dnes?

Richard Sandrak a.k.a. Malý Herkules prešiel poriadnou zmenou.

Richard, ktorý sa narodil na Ukrajine v apríli roku 1992, sa dostal do povedomia ľudí na celom svete ako osemročný. Zaujal vtedy vypracovanou postavou – dieťa malo na bruchu tehličky a tiež sa pýšilo poriadnymi bicepsmi. Vďaka svojmu výzoru si vyslúžil prezývku Malý Herkules.


Ešte v útlom detstve sa spolu s rodičmi presťahovali za veľkú mláku a malý Richard začal trénovať po boku svojho otca, ktorý bol majstrom bojových umení, už ako 2-ročný. Keďže v ňom rodičia videli potenciál, Malý Herkules musel trénovať pravidelne pod dozorom profesionálov, a preto si detstvo nemohol užívať tak, ako ostatné deti v jeho veku. Vďaka tréningom nabral svaly a už vo veľmi nízkom veku sa z neho stal bodybuilder, ktorý si dokonca zahral vo filme.

Od jeho najväčšej slávy uplynulo už 16 rokov a jeho výzor prešiel radikálnou zmenou. Pozri si video a zisti, ako žije Richard dnes.

 

Zdroj: littlethings.comWikipedia

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Matka, ktorej zomrel milovaný syn, zažila na vlastnej svadbe obrovské prekvapenie. Po čase mohla počuť tlkot jeho srdca
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*