fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako 8-ročný bol známy vďaka vypracovanej postave ako Malý Herkules. Ako vyzerá dnes?

Máte tip? napíšte nám mailom

Richard Sandrak a.k.a. Malý Herkules prešiel poriadnou zmenou.

Richard, ktorý sa narodil na Ukrajine v apríli roku 1992, sa dostal do povedomia ľudí na celom svete ako osemročný. Zaujal vtedy vypracovanou postavou – dieťa malo na bruchu tehličky a tiež sa pýšilo poriadnymi bicepsmi. Vďaka svojmu výzoru si vyslúžil prezývku Malý Herkules.

Ešte v útlom detstve sa spolu s rodičmi presťahovali za veľkú mláku a malý Richard začal trénovať po boku svojho otca, ktorý bol majstrom bojových umení, už ako 2-ročný. Keďže v ňom rodičia videli potenciál, Malý Herkules musel trénovať pravidelne pod dozorom profesionálov, a preto si detstvo nemohol užívať tak, ako ostatné deti v jeho veku. Vďaka tréningom nabral svaly a už vo veľmi nízkom veku sa z neho stal bodybuilder, ktorý si dokonca zahral vo filme.

Od jeho najväčšej slávy uplynulo už 16 rokov a jeho výzor prešiel radikálnou zmenou. Pozri si video a zisti, ako žije Richard dnes.

 

Zdroj: littlethings.comWikipedia

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií