fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Jej mama je zodpovedná za Megxit

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a Harry trávia všetok svoj voľný čas s matkou bývalej americkej herečky. Doria Rangland je podľa najnovších informácií zodpovedná aj za Megxit.

Uprostred krízy Megxit našli Meghan Markle a Harry oporu u matky vojvodkyne zo Sussexu, Dorie Ragland. Keďže bývalá manželka Thomasa Markleho sa stala ich najbližším dôverníkom, mohla podľa vyjadrenia denníka Daily Mail výrazne ovplyvniť aj ich rozhodnutie opustiť britskú kráľovskú rodinu.

Meghan Markle, doria Ragland
Zdroj: Instagram @browssvs

Doria Ranglad je pre Harryho ako vlastná matka

V utorok 21. januára 2020 odhalil denníku The Sun zdroj blízky páru zo Sussexu zaujímavú informáciu: „Všetci vieme, že Harry už nemá matku. Nemá sa teda na koho obrátiť s prosbou o radu. Aj preto sa neuveriteľne zblížil s matkou Meghan Markle. Táto 63-ročná učiteľka jógy je pre neho obrovskou inšpiráciou, vzorom úcty a pokory. Predtým, ako sa oficiálne rozhodli stať sa finančne nezávislými s ňou dokonca celú situáciu riešili. Rovnako s ňou hovorili o tom, čo plánujú urobiť počas celého procesu, ktorý po Megxite mal nastať a samozrejme aj nastal.”

Verejnosť, ale bulvárne média sa teraz pýtajú či mohla Doria ovplyvniť výber Meghana a Harryho. A či ich vlastne do tohto rozhodnutia sama nenútila.

Prečítajte si tiež:
PODCAST s odborníkmi z Academy of Coffee: Káva s mliekom či bez?

Harry a Meghan Markle sa bez nej nezaobídu

Princ Harry v rozhovore pre BBC opísal svoju svokru, Doriu Rangland ako „neuveriteľnú“ osobu. Podľa jeho vyjadrení im poskytla bezchybnú podporu počas prvých mesiacov od narodenia ich syna Archieho.

Šesť týždňov po narodení svojho vnuka bola neustále prítomná a svojej dcére, Meghan Markle pomáhala na panstve Frogmore Cottage so všetkým. Vrátane prebaľovania a kŕmenia. Dokonca aj dnes, po oznámení Megxitu sa svokra princa Harryho objavuje po boku manželov. A to oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Podľa informácií denníka The Sun: „Doria neustále cestuje tam a späť. A keď nie je v ich blízkosti, je stále na v telefóne.“ Stará mama Archieho je príliš dotieravá alebo sa len jednoducho stará? Odpoveď na túto otázku sa možno dozvieme neskôr.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií