fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Príjmu ponuku na bývanie od Madonny?

Máte tip? napíšte nám mailom

Po Bradovi Pittovi sa na účet manželov zo Sussexu rozhodla pobaviť aj Maddona. Na svojom Instagrame zverejnila video s ponukou, ktorá prekvapila všetkých.

Známa americká speváčka navrhla Meghan Markle a Harrymu, aby namiesto nového života v Kanade  začali svoj život na Manhattane. Madonna im chce prenajať svoj byt, ktorý má „neuveriteľný balkón“. Toto skutočne veselé a vtipné video získalo množstvo komentárov a vzhliadnutí. Avšak odpoveď od Meghan a Harryho na ponuku prenájmu bytu Madonna ešte nedostala.

Madonna zverejnila nečakanú ponuku

Svojím videom zverejneným na Instagrame ovládla v utorok 4. 2. 2020 Madonna virtuálny svet. Nečakaný návrh, ktorý predložila Meghan a Harrymu, rozosmial všetkých jej fanúšikov aj ostatných užívateľov internetu.

Vo videu na svojom oficiálnom účte na Instagrame poprosila kráľovná popu manželov zo Sussexu, aby sa neusadili v Kanade, ako to práve urobili. Madonna si totižto pre nich pripravila úplne iný plán. Speváčka im ponúkla podnájom vo svojom byte v New Yorku. Kanadu nazvala „nudnou“ a vyhlásila, že New York je oveľa lepšie miesto ako Buckinghamský palác. Ten im mal vraj počas ich pobytu v ňom ponúknuť „iba skupinu chlapcov vo vlnených klobúkoch“.

„Má dve spálne, má najlepší výhľad na Manhattan a má neuveriteľný balkón,“ povedala Madonna o tomto svojom útulnom hniezdočku v Central Park West. Jedna z fanúšičiek tejto 60-ročnej popovej hviezdy vo svojom komentári uviedla, že sa zo speváčky stáva realitná agentka.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Koza Bobkov pravidelne navštevuje tantra masáže. Detailne popísal ako masáž prebieha!

https://instagram.com/p/B8JJYYXBNYP/

Meghan a Harry zatiaľ neodpovedajú

Nielen fanúšikovia Madonny, ale aj bulvárne médiá teraz očakávajú reakciu od ostro sledovaného páru zo Sussexu. Šanca, že na tútu ponuku zareagujú, je však podľa vyjadrení médií veľmi malá. Harry a Meghan Markle tiež doteraz nezareagovali ani na nedávne poznámky, ktoré na ich adresu nasmeroval Brad Pitt. Ten si v neďelu 2. februára 2020 počas odovzdávanie cien britskej filmovej a televíznej akadémie BAFTA poriadne vystrelil z Meghan  a Harryho. Svoju ďakovnú reč za ocenie, ktoré získal, ukončil slovami: ,,Túto sošku pomenujem Harry, pretože som nadšený, že so mnou ide naspäť do USA.”  Týmito slovami narážal herec na takzvaný Megxit, pri ktorom sa princ Harry s manželkou Meghan odsťahovali do Severnej Ameriky.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií