fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo hrozí Meghan Markle a Harrymu po smrti kráľovnej?

Máte tip? napíšte nám mailom

Správanie Harryho a jeho manželky Meghan Marke nie je v súlade s kráľovským protokolom ani názormi členov kráľovskej rodiny. Aj preto hrozí, že po smrti kráľovnej príde Harry o množstvo výhod, vrátane života v luxuse kráľovskej rodiny.

Zatiaľ čo sú Meghan Markle a princ Harry v Kanade, ďaleko od kráľovskej rodiny, kráľovskí experti začali hovoriť o budúcnosti tohto páru. A tá bude po smrti kráľovnej, keď na trón nastúpi princ Charles, neistá. Okrem zastavenia prílivu peňazí im hrozí, že budú žiť vo “vyhnanstve”.

Meghan a Harry
Zdroj: Instagram @meghanmarkleofficial

Meghan Markle a Harry nezvládajú život v kráľovskej rodine

Už niekoľko týždňov sú Meghan Markle a princ Harry na dovolenke, počas ktorej si môžu robiť, čo chcú. Kráľovský protokol pre nich už neexistuje. Toto rozhodnutie bolo prijaté po odvysielaní dokumentárneho filmu, v ktorom odhalili svoje pocity a pravdu o ich živote. Meghan sa v jednej chvíli takmer rozplakala. A ako sama priznala, mediálny nátlak a bulvár ničí život nielen jej, ale aj celej jej rodine. Obaja rovnako priznali, že tlak na ich rolu člena kráľovskej rodiny je pre nich nesmierne náročný. Navyše, podľa ich slov “ho nie vždy dokážu zvládnuť.”  Ide o priznane, ktoré môže po smrti kráľovnej Alžbety II. zmeniť ich životy.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Boli sme na krste prvej slovenskej vegánskej kuchárky Slovegan

Kráľovskí experti vysvetľujú, že ak by po smrti kráľovnej Alžbety II. nastúpil na trón princ  Charles, v „organizačnej štruktúre“ kráľovskej rodiny by vykonal niekoľko zmien. Narastajú špekulácie, že by znížil počet oficiálnych členov kráľovskej rodiny, ktorí vykonávajú aktivity prospešné pre monarchiu, čím by znížil výdavky. Priznanie jeho syna Harryho a Meghan Markle by teda mohlo jednoznačne uľahčiť jeho rozhodovanie o aktívnych členoch kráľovskej rodiny.

Princ Harry nebude nikdy kráľ

Princ Harry, vojvoda zo Sussexu, je mladší syn britského následníka trónu princa Charlesa a jeho prvej ženy, princeznej Diany. Je šiesty v poradí na trón Spojeného kráľovstva a ostatných krajín Commonwealthu. Je preto nepravdepodobné, že sa stane kráľom a že bude začlenený do tohto malého jadra, ktoré by mohol princ Charles vytvoriť.

Čítajte tiež:

Meghan a Harry: Nový rok oslávia v luxusnom sídle ruského boháča

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií