fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Nový rok oslávia v luxusnom sídle ruského boháča

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a princ Harry prvýkrát porušili rodinnú tradíciu a Vianoce strávili ďaleko od kráľovskej rodiny. A inak tomu nebude ani na Silvestra. Kde si najsledovanejší pár dopraje oslavu na Nový rok?

Po dňoch klebiet a pochybností sa teraz celý svet dozvedel, že Meghan Markle a princ Harry netrávili Vianoce v Spojených štátoch, ako pôvodne uvádzali, ale boli v Kanade! Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu si totiž v súčasnosti, ďaleko od kráľovskej rodiny a jej zhonu, užívajú zdravú dávku pokoja vo Vancouveri. Ich cieľom je načerpať energiu a “dobiť si baterky”, aby mohli v budúcom roku čeliť novým nástrahám v plnej forme.

Meghan Markle a Harry strávia Nový rok v luxuse

Podľa anonymného zdroja blízkeho kráľovskému páru, by mali rodičia malého Archieho stráviť novoročné sviatky v nádhernom sídle v hodnote 10 miliónov dolárov. A práve v tomto luxusnom kaštieli, ktoré stojí pri nádhernom jazere, plánuje mladá rodina oslavovať Silvestra v najväčšej intimite. Pozvali len matku bývalej americkej herečky, Doriu Ragland. Samozrejme, na oslave nebude chýbať ani malý Archie.

Toto honosné sídlo disponuje niekoľkými luxusnými spálňami, obrovskou kuchyňou, herňou, pecou na pizzu a tiež salónikom, ktorý je zameraný na ochutnávku vína. To ale nie je všetko. Dom, v ktorom budú oslavovať Nový rok, má predovšetkým dychberúci výhľad na jazero a veľký krb pre romantické večery.

Prečítajte si tiež:
Vidia deti duchov? Mamičky vyrozprávali skúsenosti, z ktorých mrazí!

Neznámy majiteľ

Aj napriek tomu, že tento dom bol postavený len nedávno, v jeho interiéri sa nachádza francúzsky krb zo 17. storočia. Bol privezený špeciálne na požiadavku majiteľa sídla z Európy. V areáli tohto luxusného sídla sa nachádza aj hosťovská chata a luxusný letný dom.

Podľa dostupných informácií patrí táto rezidencia bohatému ruskému oligarchovi. Avšak jeho meno nie je zverejnené, nakoľko s realitnou kanceláriou podpísal dohodu o mlčanlivosti.

Kedy sa manželia Meghan Markle a Harry vrátia do Veľkej Británie? Očakáva sa, že to bude už  3. januára.

Čítajte tiež:

Alžbeta II: Kvôli Meghan Markle musela porušiť starú tradíciu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií