fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry: Na súkromnej klinike podstúpil bolestivý zákrok

Máte tip? napíšte nám mailom

Gény kráľovskej rodiny nedokážu muži už roky zakryť. S plešatosťou, ktorá je dedičná bojuje princ Charles, princ William a aj princ Harry. Ten sa však rozhodol vypadávajúcim vlasom postaviť a navštívil špecializovanú kliniku.

Princ Harry a Meghan Markle žijú spolu už takmer mesiac  v Kanade. Obaja veria, že v severnej amerike budú môcť viesť život, ktorý bude slobodnejší a lepší. Ale hlavne pod menším vplyvom bulvárnych médií.  Tento ostro sledovaný pár sa však bude musieť vrátiť do Anglicka, aspoň na nejaký čas. Manželia zo Sussexu sú ešte stále aktívnymi členmi kráľovskej rodiny a majú niekoľko poviností, ktoré si budú musieť splniť.

Meghan Markle a Harry späť v Anglicku

Najbližšie by sa v Buckinghamskom paláci mali objaviť v marci. A britská bulvárna tlač sa už nevie dočkať. Ich cieľom je najnovšie skontrolovať, v akom stave sa nachádzajú vlasy princ Harryho.  Dôvod? Podľa informácií uverejnených v magazíne The Sun 9. februára, sa manžel Meghan Markle zdá v poslednej dobe omnoho menej plešatý, ako minulý rok. Denník The Sun tiež tvrdí, že mladší syn princa Charlesa nedávno navštívil kliniku špecializujúcu sa na boj proti vypadávaniu vlasov. Podstúpil na nej zákrok, ktorý mal podporiť rast vlasov a zároveň zabrániť aj ich ďalšiemu vypadávaniu.

Prečítajte si tiež:
Kráľovná Alžbeta II. prehovorila: Verí, že koronavírus porazia

Známy magazín The Sun tiež tvrdí, že vojvoda zo Sussexu navštívil slávnu kliniku Philipa Kingsleyho, ktorá sa nachádza v luxusnej štvrti Mayfair  ešte v roku 2019. A to nie len jedenkrát. Vnuk kráľovnej Alžbety II. Absolvoval niekoľko ošetrení na zahusťovanie vlasov, ktorých výsledky sa dnes prejavujú.

Nie len princ Harry je plešatý

Je pravda, že plešatosť je medzi Windsorovcami rodinným problémom. Zdá sa, že gén plešatosti sa postupne prenáša z princa Filipa na jeho synov. Po princovi Charlesovi zdedil plešatosť princ William ako aj aj princ Harry. Podľa zdroja blízkeho kráľovskej rodine sa Meghan Markle bojí myšlienky, že jej manžel bude mať jedného dňa rovnaký účes ako jeho starší brat. Vojvodkyňa sa vraj dlho snažila presvedčiť svojho manžela, aby podstúpil kozmetické ošetrenie na špecializovanej klinike. Až sa jej to nakoniec podarilo.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií