fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle nemá ku kráľovnej žiadnu úctu. Čo príde po Megxite?

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle stratila voči kráľovnej Alžbete II akýkoľvek rešpekt. Nedodržuje pravidlá, na ktorých sa po svojom odchode z kráľovskej rodiny dohodla.

Manželka princa Harryho už hľadá nového agenta a zdá sa, že túži čo najrýchlejšie pretočiť stranu o svojom živote v Anglicku. Samozrejme bez toho, aby aspoň na chvíľku premýšľala o požiadavkách kráľovnej Alžbety II. Tá, hoc na jednej strane dala súhlas a podporila Meghan Markle a Harryho v odchode z kráľovskej rodiny, ich na druhej strane vyzvala, aby to malo hladný priebeh. A to až kým nedokončia posledné náležitosti spojené s Megxitom. To by sa malo uskutočniť približne do 3 mesiacov.

Meghan Markle je netrpezlivá

Je to pár týždňov, čo Sussex ohlásil svoje rozhodnutie vzdať sa svojich kráľovských titulov a stať sa finančne nezávislými. Vyvolali tým doslova výbuch na sociálnych sieťach a internete. Okrem toho sa objavilo množstvo otázok a pripomienok. A to nie len verejnosti a bulvárnych médií, ale aj ich rodiny. Podľa podmienok, ktoré im oznámila kráľovná Alžbeta a na ktorých sa samozrejme dohodli musí byť prechod páru do nového života plynulý a účinnosti nadobudne počas jari.

Prečítajte si tiež:
KONEČNE JE TO VONKU! Modelka zverejnila fotky PRED a PO! Dokonalý výzor je jedno veľké klamstvo!

Zdá sa však, že Meghan Markle nemá trpezlivosť čakať až dovtedy. Hneď po oznámení Megxitu odišla do Kanady a snaží sa čo najskôr stať finačne nezávislou. Podľa odhalení magazínu The Sun, Meghan Markle už aktívne hľadá nového agenta, ktorý oživí jej hereckú kariéru.

Život v zlatej klietke

Po tejto kráľovskej zlatej klietke, ktorá trvala menej ako tri roky, sa manželka princa Harryho už teší novým projektom. The Times nedávno odhalil, že Meghan Markle podpísala s Disneym dabingovú zmluvu v prospech organizácie na ochranu slonov Elephants Without Borders. Streamujúci gigant Netflix by s vojvodkyňou zo Sussexu tiež chcel založiť projekt. Bude musieť kráľovná Alžbeta II. pripomenúť Meghan pravidlá na ktorých sa dohodli ? Hoc hlava britskej monarchie vyhlásila, že plne podporuje svojho vnuka a jeho manželku, jej trpezlivosť má svoje hranice.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií