fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle zverejnila zakázané video – Kráľovná zúri!

Meghan Markle zverejnila na Instagrame video, ktoré vyvolalo medzi ľuďmi šialenstvo. Kráľovná Alžbeta II. však jeho publikovanie zakázala.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zverejnenie videa na oficiálnom účte Sussexu, na ktorom má Meghan Markle na hlave papierový klobúk a zabáva sa s editorom Vogue, spôsobilo v Buckingamskom paláci rozruch. Tieto zábery sa snažil palác udržať v tajnosti. Až doteraz….

Meghan Markle si môže robiť, čo chce

Meghan Markle je už niekoľko týždňov slobodná žena. Od 8. januára a po oznámení manželov zo Sussexu o ich túžbe vzdať sa svojich kráľovských funkcií sa na tvári manželky princa Harryho objavuje konečne úsmev. A bývalá americká herečka má v úmysle viesť svoj život tak, ako sama uzná za vhodné, aj keď to bude pre britskú korunu nepríjemné a trápne.

Vo štvrtok 13. februára sa na oficiálnom účte ostrosledovaného páru objavilo skutočne uvoľnené video.  V ňom môžeme vidieť Meghan Markle spolu s Edwardom Enninfulom, editorom britského časopisu Vogue.

View this post on Instagram

Earlier today @edward_enninful, the Editor in Chief of @britishvogue shared: “#ForcesForChange, guest edited by The Duchess of Sussex @SussexRoyal, was our fastest-selling issue in the history of #BritishVogue ( sold out in 10 days) and the biggest-selling issue of the past decade. I can't wait to see what 2020 has in store…” • To celebrate, we wanted to share this never before seen video behind the scenes with Edward and The Duchess of Sussex on the creation of this special issue. Please note, this was filmed last August in London. Congratulations to all of those who took part in the 2019 September issue, and huge thanks to those who supported and helped make this a success! Video credit: Directed by @kloss_films Copyright @sussexroyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Tieto zábery pravdepodobne pochádzajú z augusta 2019, obdobia, keď manželka princa Harryho pracovala ako mimoriadna redaktorka slávneho módneho časopisu. A zdá sa, že Buckingham dúfal, že video nebude nikdy na verejnosti odhalené. Podľa informácií denníka Daily Mail Meghan Markle a Edward Enninful dlho dúfali, že toto video budú môcť zverejniť, ale predstavitelia paláca sa proti nemu postavili a nazvali ho „príliš hlúpym a ľahkomyseľným“.

Kráľovná Alžbeta II. je nahnevaná

Avšak teraz, keď po Megxite už palác viac nesmie hovoriť do toho, čo Sussex robí, nastal skvelý čas na jeho odhalenie. No Buckinghamský palác si to nemyslí a podľa zdroja blízkeho kráľovskej rodine hlava britskej monarchie, Alžbeta II., zúri.

Video zachytáva obraz bývalej americkej herečky s papierovým klobúkom na hlave a píšťalkou. Je na ňom neuveriteľne uvoľnená a zabáva sa. Napriek tomu, že je palác z videa znechutený, denník Daily Mail hovorí o úplnom opaku: ,,Video prináša pozitívny obraz o manželke prince Harryho. Ukazuje tiež to, že Meghan je otvorená humoru a miluje si robiť žarty zo seba samej.“

Pripomienky sú však voči manželke princa Harryho dosť kritické a obviňujú ju, že robí všetko preto, aby upútala pozornosť.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií