fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry vyhrali: Kráľovná ustupuje ich rozhodnutiu

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a jeho manželka, Meghan Markle, svojím minulotýždňovým rozhodnutím šokovali celý svet. Najviac však zaskočili kráľovnú Alžbetu II., ktorá musela urobiť vážne rozhodnutie. 

Ešte cez víkend zvolala na pondelok, 13. januára hlava britskej monarchie, kráľovná Alžbeta II., krízové zasadanie rodiny. Okrem princa Williama a jeho manželky Kate Middleton sa ho zúčastnili aj princ Charles s manželkou. Na zasadanie bol pozvaný aj princ Harry s Meghan Markle. Tá však rodinnú radu odignorovala a odišla do Kanady. Až na naliehanie kráľovnej Alžbety II. a princa Harryho sľúbila, že na stretnutie „príde”. Zúčastnila sa ho prostredníctvom konferenčného hovoru.

Meghan Markle a Harry vyhrali

Kráľovská rodina sa po diskusiách počas krízového stretnutia rozhodla podporiť rozhodnutie princa Harryho a Meghan Markle. Verejnosť na túto správu nemusela ani dlho čakať. Hneď ako princ Charles, princ William a princ Harry opustili Sandringham, Buckinghamský palác uverejnil prvú správu:

Dnes mala moja rodina veľmi konštruktívnu diskusiu o budúcnosti môjho vnuka a jeho rodiny. Moja rodina a ja plne podporujeme túžbu Harryho a Meghan vybudovať si svoj vlastný, nový život ako mladá rodina. Hoci by sme uprednostnili, aby zostali aktívnymi členmi kráľovskej rodiny na plný úväzok, rešpektujeme a chápeme ich želanie žiť v rodine, nezávisle od kráľovskeho života. Naďalej ale zostanú dôležitou súčasťou mojej rodiny.” 

Kráľovná vo svojom vyjadrední tiež dodáva, že Meghan Markle a princ Harry sa jasne vyjadrili, že nechcú byť plne závislí od peňazí kráľovskej rodiny. V súčasnosti je pripravená s nimi túto otázku riešiť. Konečné rozhodnutie oboch strán je podľa nej otázkou niekoľkých dní.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Jej mama je zodpovedná za Megxit

Zdá sa, že kráľovná a jej dediči, Charles a William, sú plne pripravení pomôcť princovi Harrymu a Meghan Markle.

Megxit sa začal

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa minulý týźdeň, 8. januára rozhodli vzdať svojho štatútu najvyšších členov kráľovskej rodiny a stať sa „finančne nezávislými.“ Toto rozhodnutie prišlo necelé 2 roky po ich veľkolepej svadbe. Zverejnili ho prostredníctvom svojho účtu na Instagrame a nikoho z rodiny, dokonca ani kráľovnú Alžbetu II. o ňom vopred neinformovali.  Zdroje blízke kráľovskej rodine tvrdia, že Alžbeta II. bola z ich rozhodnutia doslova zúfalá. Nakoniec sa ich však rozhodla plne podporiť.

Čítajte tiež:

Gwyneth Paltrow vytvorila a predáva sviečku s vôňou vagíny

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií