fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lekár Michaela Jacksona prehovoril o zverstvách, ktoré mal na spevákovi páchať jeho otec. Toto všetko údajne robil

Máte tip? napíšte nám mailom

 

Conrad Murray, osobný lekár kráľa popu, ktorý bol uznaný vinným z jeho smrti, sa vyjadril na adresu otca Michaela Jacksona.

Od smrti ikonického speváka Michaela Jacksona uplynulo už 9 rokov. Kráľ popu umrel na zástavu srdca po tom, ako mu jeho lekár, Conrad Murray, nesprávne podal lieky. Práve Murray sa rozhodol vyjadriť na adresu len nedávno zosnulého otca a manažéra v jednej osobe – Joea Jacksona.

Lekár prehlásil, že Joe Jackson bol jedným z najhorších otcov v histórii. Svoje tvrdenia obhajoval informáciami o tom, že spevákov otec ho mal nechať chemicky vykastrovať. K tomuto kroku sa mal uchýliť preto, aby sa jeho hlas po skončení puberty nezmenil a ostal tak na rovnakej úrovni. Okrem toho mal Murray už v roku 2016 prehlásil, že Joe kráľovi popu pichal hormonálne injekcie, tiež z dôvodu, aby si udržal rovnaký hlas. Michael sa mal svojho otca báť a pri uvedených situáciach zvracal. Murray tvrdí, že sa mu spevák počas rokov, kedy sa oňho staral zdôveril s mnohými skutočnosťami, ktoré si musel vytrpieť už v detstve.

Prečítajte si tiež:
Táto rodinná fotka spôsobila na internete šialenstvo. Všimli ste si aj vy ten nepatrný desivý detail?

Joe Jackson bol skutočne kontroverznou osobnosťou už v časoch, kedy začal robiť manažéra kapele jeho detí, Jackson 5. Neskôr robil manažéra Michaelovi aj počas jeho sólo kariéry. Zomrel vo veku 89 rokov a bol pochovaný na rovnakom cintoríne ako aj jeho nebohý syn.

 

 

Zdroj: http://allthatsinteresting.com/michael-jackson-chemically-castrated

Foto: http://allthatsinteresting.com/michael-jackson-chemically-castrated

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií