fbpx
Lekár Michaela Jacksona prehovoril o zverstvách, ktoré mal na spevákovi páchať jeho otec. Toto všetko údajne robil

Lekár Michaela Jacksona prehovoril o zverstvách, ktoré mal na spevákovi páchať jeho otec. Toto všetko údajne robil

 

Conrad Murray, osobný lekár kráľa popu, ktorý bol uznaný vinným z jeho smrti, sa vyjadril na adresu otca Michaela Jacksona.

Od smrti ikonického speváka Michaela Jacksona uplynulo už 9 rokov. Kráľ popu umrel na zástavu srdca po tom, ako mu jeho lekár, Conrad Murray, nesprávne podal lieky. Práve Murray sa rozhodol vyjadriť na adresu len nedávno zosnulého otca a manažéra v jednej osobe – Joea Jacksona.

Lekár prehlásil, že Joe Jackson bol jedným z najhorších otcov v histórii. Svoje tvrdenia obhajoval informáciami o tom, že spevákov otec ho mal nechať chemicky vykastrovať. K tomuto kroku sa mal uchýliť preto, aby sa jeho hlas po skončení puberty nezmenil a ostal tak na rovnakej úrovni. Okrem toho mal Murray už v roku 2016 prehlásil, že Joe kráľovi popu pichal hormonálne injekcie, tiež z dôvodu, aby si udržal rovnaký hlas. Michael sa mal svojho otca báť a pri uvedených situáciach zvracal. Murray tvrdí, že sa mu spevák počas rokov, kedy sa oňho staral zdôveril s mnohými skutočnosťami, ktoré si musel vytrpieť už v detstve.

Joe Jackson bol skutočne kontroverznou osobnosťou už v časoch, kedy začal robiť manažéra kapele jeho detí, Jackson 5. Neskôr robil manažéra Michaelovi aj počas jeho sólo kariéry. Zomrel vo veku 89 rokov a bol pochovaný na rovnakom cintoríne ako aj jeho nebohý syn.

 

 

Zdroj: http://allthatsinteresting.com/michael-jackson-chemically-castrated

Foto: http://allthatsinteresting.com/michael-jackson-chemically-castrated

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Celebrity sú častokrát talentovanejšie, než si myslíme. Tieto ťa tvojim talentom zaručene prekvapia
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.