Lekár Michaela Jacksona prehovoril o zverstvách, ktoré mal na spevákovi páchať jeho otec. Toto všetko údajne robil

Lekár Michaela Jacksona prehovoril o zverstvách, ktoré mal na spevákovi páchať jeho otec. Toto všetko údajne robil

 

Conrad Murray, osobný lekár kráľa popu, ktorý bol uznaný vinným z jeho smrti, sa vyjadril na adresu otca Michaela Jacksona.

Od smrti ikonického speváka Michaela Jacksona uplynulo už 9 rokov. Kráľ popu umrel na zástavu srdca po tom, ako mu jeho lekár, Conrad Murray, nesprávne podal lieky. Práve Murray sa rozhodol vyjadriť na adresu len nedávno zosnulého otca a manažéra v jednej osobe – Joea Jacksona.


Lekár prehlásil, že Joe Jackson bol jedným z najhorších otcov v histórii. Svoje tvrdenia obhajoval informáciami o tom, že spevákov otec ho mal nechať chemicky vykastrovať. K tomuto kroku sa mal uchýliť preto, aby sa jeho hlas po skončení puberty nezmenil a ostal tak na rovnakej úrovni. Okrem toho mal Murray už v roku 2016 prehlásil, že Joe kráľovi popu pichal hormonálne injekcie, tiež z dôvodu, aby si udržal rovnaký hlas. Michael sa mal svojho otca báť a pri uvedených situáciach zvracal. Murray tvrdí, že sa mu spevák počas rokov, kedy sa oňho staral zdôveril s mnohými skutočnosťami, ktoré si musel vytrpieť už v detstve.

Joe Jackson bol skutočne kontroverznou osobnosťou už v časoch, kedy začal robiť manažéra kapele jeho detí, Jackson 5. Neskôr robil manažéra Michaelovi aj počas jeho sólo kariéry. Zomrel vo veku 89 rokov a bol pochovaný na rovnakom cintoríne ako aj jeho nebohý syn.

 

 

Zdroj: http://allthatsinteresting.com/michael-jackson-chemically-castrated

Foto: http://allthatsinteresting.com/michael-jackson-chemically-castrated

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Hladáte si prácu? Veterinárna klinika ponúka prácu snov. Hľadajú totiž "hladkača mačiek"
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*