fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Milujem túto ženu a jej oblejšie telo…” Takto začína krásne vyznanie manželke, ktoré by si mali prečítať všetky ženy i muži

Máte tip? napíšte nám mailom

Manžel napísal krásne vyznanie svojej manželke, ktoré dojalo tisíce žien. Jeho láskyplné slová budú pre vás ako balzam na dušu…

Robbie Tripp pred pár dňami urobil nádherné gesto, ktoré dojalo množstvo ľudí, najmä ženy. Na svoj instagram zavesil nádherné vyznanie, ktoré venoval svojej manželke, ale podľa nás by mohlo patriť nielen jej… Vo svojom príspevku ospevuje manželkine nádherné oblé krivky, strie na bokoch a priehlbinky na zadku, čím ukazuje svetu pravú lásku.

Jeho slová spôsobili akýsi boom, pretože sa odkláňajú od krásy, ktorú ponúka svet plný perfektných žien a dokonalých tvarov. Zároveň sa stali akýmsi pohladením pre ženy plnších tvarov a dodali im potrebnú dávku odvahy a pyšnosti.

Toto je Robbieho príspevok, ktorý by si mali prečítať všetky ženy i muži

1

Milujem túto ženu a jej oblejšie telo. Keď som bol tínedžer, často si ma kamaráti doťahovali za to, že sa mi páčili ženy, ktoré boli nižšie a oblejšie. Ženy, ktoré by priemerný muž možno nazval tučnými až obéznymi.

Neskôr, keď sa zo mňa stal muž, začal som sa vzdelávať o veci ako feminizmus či o tom, ako médiá formujú ženy zobrazovaním veľmi špecifických štandardov krásy, a uvedomil som si, aké veľké množstvo mužov si tieto štandardy osvojilo.

Pre mňa nie je nič príťažlivejšie ako táto žena predo mnou: širšie stehná, veľký zadok, roztomilé malé faldíky. Jej tvary sa nedostanú na obálku Cosmopolitanu, ale sú tie, ktoré sa dostali do môjho života a môjho srdca. Nie je nič príťažlivejšie ako žena, ktorá je oblejšia a sebavedomá. Zobral som si ženu, ktorá vyplní miesto vo svojich džínsoch a stále bude najkrajšou v celej miestnosti. Chlapi, porozmýšľajte nad tým, čo vám spoločnosť hovorí o tom, po kom by ste mali túžiť. Skutočná žena nie je herečka pre dospelých, manekýnka v bikinách či postava z filmu.

Ona je skutočná. Na bokoch má nádherné strie a na zadku roztomilé malé priehlbinky. Ženy, nenechajte sa klamať tým, že musíte byť podľa nejakej formy na to, aby vás niekto miloval a oceňoval. Niekde je muž, ktorý vás bude oslavovať za to, kým ste teraz, niekto, kto vás bude milovať tak veľmi, ako milujem ja svoju Sarah.

husband-message-curvy-wife-body-sarah-robbie-tripp-coverimage

Zdroj: www.boredpanda.com

Prečítajte si tiež:
Za jeden týždeň až 4 pokusy o samovraždu a jedna smrteľná zrážka vlakom
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií