fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

MIMORIADNE! Zatvárajú sa lyžiarske strediská aj hotely

Máte tip? napíšte nám mailom
Minister dopravy Andrej Doležal (Sme rodina) na sociálnej sieti oznámil, že od dnešnej polnoci sa zatvárajú všetky lyžiarske strediská a hotely nebudú môcť prijať nových hostí.
,,Pozitívnych ľudí pribúda, nemocnice kolabujú. Od dnešnej polnoci rozhodnutím hlavného hygienika začnú platiť nové pravidlá:
1) Budú zavreté všetky lyžiarske strediská
2) Menia sa aj podmienky pre hotely. Už ubytovaní hostia môžu ostať, bez možnosti predĺžiť si pobyt a zároveň hotel nesmie prijať nových hostí.
Viac informácií už čoskoro na tlačovej besede predstaviteľov koalície.
Uvedomujeme si, že je to nepríjemné a nekomfortné, no sme vo veľmi náročnom období, kedy musíme strpieť viac ako inokedy. Snáď sa už čoskoro budeme môcť všetci stretnúť bez obmedzení na lyžovačkách, žúroch a iných spoločenských podujatiach.
Dovtedy, prosím buďme zodpovední, robíme to pre seba a svojich blízkych. Veľa zdravia a lásky do nového roka vám prajem,” informuje Doležal.
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií