fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ministerstvo vnútra plánuje nakúpiť muníciu za desiatky miliónov eur, dodávateľa vyberie podľa ceny

Ministerstvo a Zbor väzenskej a justičnej stráže majú záujem napríklad o náboje do revolverov, ostreľovacích pušiek alebo o brokové náboje.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Ministerstvo vnútra SR vyhlásilo spolu s Generálnym riaditeľstvom Zboru väzenskej a justičnej stráže verejné obstarávanie na zabezpečenie munície do ručných strelných zbraní. Ako sa uvádza v oznámení na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, celková hodnota zákazky je odhadovaná na 21 572 700 eur bez DPH.

Rezort chce zabezpečiť 180-tisíc kusov nábojov do poloautomatických a automatických ručných zbraní kalibru 5,7×28 milimetrov, 2,5 milióna nábojov do krátkych strelných zbraní kalibru 9×19 milimetrov Luger, 450-tisíc nábojov kalibru 9×19 milimetrov Luger Subsonic, 3, 8 milióna kusov výcvikových nábojov a 385-tisíc brokových nábojov. Rovnako sú predmetom obstarávania náboje do revolverov alebo náboje do ostreľovacích pušiek rôznych kalibrov v desiatkach až státisícoch kusov.

Záujemcovia o dodanie munície môžu ministerstvu predkladať ponuky do 2. júna. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.

Viac k témam: Munícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo vnútra plánuje nakúpiť muníciu za desiatky miliónov eur, dodávateľa vyberie podľa ceny © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií