fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najdrahšie prostitútky na svete – Hádajte, koľko si pýtajú za noc

Najdrahšie prostitútky na svete zarábajú pekne okrúhle sumy. Aj keď v našej spoločnosti nemajú práve pozitívny štatút, mnohých pánov to neodradí a ich služby využívajú opakovane. Ich peňaženka je razom ľahšia o niekoľko desiatok až stovák eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sú na „trhu” však aj oveľa drahšie spoločníčky, ktoré si za noc vypýtajú podstatne viac. Majetní ľudia, ktorí sú ochotní takéto prostitútky zaplatiť, ich považujú za špičkový eskort. Z cien, ktoré si za sex vypýtajú sa väčšine zatočí hlava.

S pribúdajúcou popularitou sociálnych sietí sa tieto prostitútky stávajú čoraz drahšími. Pre mnohých bohatých ľudí ide dokonca o status, že si ich služby môžu dovoliť. Aj tu teda platí priama úmera. Čím väčšiu popularitu majú, tým drahšie ich služby sú. Pozreli sme sa na najdrahšie prostitútky na svete.

Zahia Dehar

Jej cena začína na 33 000€ za mesiac. Zahianinou podmienkou je totiž minimálny prenájom” práve na túto dobu. Mohlo by sa zdať, že 1000 € za noc teda nie je až tak astrononická suma.

https://www.instagram.com/p/B2ex4uLINGq/

Tieto peniaze sú však len akési vreckové a treba rátať s ďalšími výdavkami v podobe nákupov či luxusného bývania.

https://www.instagram.com/p/B1tbX9TAlBw/

Loredana

Odhadovaná cena za noc je približne 3500 €. Mnohé mužské magazíny zaoberajúce sa práve touto tematikou tvrdia, že prostitútku Loredanu si musíte objednať už s polročným predstihom.

Prečítajte si tiež:
Si hlúpa ako hus! Prirovnanie, ktoré pozná hádam každý, má skutočne zaujímavý pôvod

Ashley Dupre

najdrahšie prostitútky
Zdroj: foxnews.com

Ashley Dupre je síce už podľa viacerých zdrojov neaktívna prostitútka, v minulosti si za jedno rande pýtala 4000 €. Pracovala aj ako publicistka v New York Post a ako speváčka. Keď sa prevalil škandál, že sex s Ashley si platí aj guvernér Eliot Spitzer, stala sa známou osobnosťou. Podľa jej slov guvernér za sex s ňou utratil približne 100 000 €. Tlak na Spitzera bol natoľko silný, že sa nakoniec rozhodol rezignovať. V súčasnosti má Ashley manžela, čo je jedným z dôvodov, prečo už aktívna nie je.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií