fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nemáš nohy ani zadok, ale máš partnera? Patris a Stanley ti ukážu, ako sa cvičí vo dvojici!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vymeň partnerské hádky za tréning!

Patríš k tým ľuďom, ktorí potrebujú začať cvičiť a dobre o tom vedia, ale stále to odkladajú a obhajujú to výhovorkami typu: Nemám kedy, nemám kde, nemám s kým… Ale oni veľmi dobre vedia, že celé to spočíva len v tom “nemám vôľu.” A preto keď sú na to dvaja, tak sa vzájomne motivujú a  malo by to ísť ľahšie… Teda, pokiaľ zrovna nemáš na pleciach posadeného svojho muža (na nikoho tým nenarážam… Podobnosť s Patris čisto náhodná 😉 ) a nezdvíhaš ho hooore a potom nejdeš dooolu… 🙂 Cvičiť vo dvojici sa dá naozaj všade, treba len zvoliť správne cviky a prístup. 

Tréning nôh a zadku s partnerom podľa We lift together!

O tom, ako správne a efektívne cvičiť vo dvojici vedia veľmi dobre rozprávať práve tréneri z We lift together:

“Pred tréningom sa nezabudni dostatočne rozcvičiť a zahriať. My začíname tréning 10-15 min. na stacionári a následne pokračuje rozcvička. Až potom sa pustíme do tréningu nôh, kde pred každým cvikom zaraďujeme 1-2 rozcvičovacie série s menšími váhami. Prestávky medzi sériami maj do 60 sekúnd a medzi cvikmi do 2 minút. Pri drepoch s partnerom však dvíhajú varovný prst: “Baby pozor, aby ste neboli príliš odvážne a neprišli tak ku zraneniu 😉 Sama som nešla dostatočne nízko a lepšie by som to precítila, ak by som šla nižšie, ale aj toto sa ráta ako dostatočný podnet pre svalový rozvoj,” uzatvára Patris. 

Zdroj: youtube.com  facebook.com Foto: welifttogether.com

Prečítajte si tiež:
Prvá počítačová hra sa volala OXO a my vieme, ako vyzerala. V článku si ju dokonca môžeš zahrať
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií